Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 év után jön rá, hogy neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 év után jön rá, hogy neki szabadság kell?

Figyelt kérdés

Párommal 1 éve vagyunk együtt, ő 21 éves. Elég sok vitánk volt eddig is.

Az előbb felhívtam, hogy elintéztem, amire megkért, és benyögte TELEFONON, hogy ezentúl hetente 1szer alszik nálam, és minden másnap találkozunk csak, mert ő rájött, hogy idézem: "Nekem szabadság kell meg haverok meg buli, meg ilyen apróságok." Normális szerintetek?


Mindig mondtam, hogy menjen bulizni, stb. Neeeem ő nélkülem nem megy sehova.

Erre képes ezt mondani, de nem is ez akasztott ki igazán, hanem az, hogy miért telefonon kell ezt?


Miért nem lehet ezt személyesen? Jogosan akadtam ki?


2011. nov. 9. 14:04
1 2
 1/11 bánomisén ***** válasza:

Ha amiatt vagy kiakadva, hogy telefonon mondta, akkor jogos, viszont azt is tudnod kell, hogy sok ember telefonon keresztül könnyebben elmondja a gondját-baját, mint szemtől szemben.

Ha legközelebb találkoztok, majd beszélhettek erről személyesen is.


Az meg, hogy egy 21 éves fiúnak még szüksége van a haverok társaságára is, természetes. Egy évig meg tudta zabolázni az ilyen vágyait és csak veled törődött, mostanra rájött, hogy ez hosszú távon neki nem működik, kell a barátokkal való lógás is.

2011. nov. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csak egy hülye indok.
2011. nov. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Sokszor eljátszotta, hogy nem jött, amikorra megbeszéltük, felhívtam, hogy hol van, és akkor derült ki, hogy bocs, de közbejött valami...Csak épp értesíteni felejtett el...:(


Tegnap is eljátszotta ezt.

Ma találkozunk, holnap megint nem. Pénteken nagy kegyesen itt alszik (vagy nem), és egész hétvégén nem látom, mert ő szombaton készülődik mert vasárnap megy játékra...


Mikor mondtam, hogy "De nagyon jó ez a hét" akkor b*nkó stílusban közölte, hogy "ugye? a jövőhét is ilyen lesz."

2011. nov. 9. 14:20
 4/11 anonim ***** válasza:
én már rég otthagytam volna a fenébe, semmibe vesz téged
2011. nov. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 bánomisén ***** válasza:
Ez esetben meg még jó is, hogy nem töltötök annyi időt együtt, így van lehetőséged átgondolni, hogy valóban ilyen kapcsolatra van-e szükséged.
2011. nov. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igazatok van, tudom. :(

Rengetegszer bántott lelkileg, és amikor látja rajtam, hogy nagyon túllőtt a célon, mert kb le se sz*rom, akkor bánatos képpel mondja, hogy de hát ő nagyon szeret engem, meg tudja, hogy én vele nem vagyok boldog.

Olyankor égre-földre esküdözik, hogy megváltozik meg hasonlók, de ha "bekattan" akkor nagyon hülye tud lenni.


Értelmes, normális nőnek tartom magam, és mégsem tudok kiigazodni rajta...

2011. nov. 9. 14:31
 7/11 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy rosszul esik és nem is vagyok híve az ilyesfajta "játszmázásoknak", főleg nem egy kapcsolatban, de ha ő ilyen bunkó veled, ne mutasd ki, mennyire bánt.

Ne durcizz, ne vágd a fejéhez, milyen bunkó veled stb., hanem vedd lazán (legalábbis tegyél úgy) és menj te is a barátaiddal/barátnőiddel ide-oda.

Azért viselkedik így veled, mert ő van nyeregben, mert tudja, hogy veled meg lehet tenni ezt.

Hát kerülj te a nyeregbe!

Ne vedd fel a dolgait, lássa, hogy élvezed te is a nélküle töltött időt és nem otthon ülsz egyedül és siránkozol, miközben ő a haverjaival bulizik.

Pár nap múlva közöld, hogy milyen jó ötlet volt a részéről, hogy kevesebbet találkozzatok, mert így neked is jut végre elég időd magara és a barátokra.

Ha ettől nem kapja össze magát, akkor megette a fene.

Viszont ha vége is lesz, legalább emelt fővel léphetsz ki a kapcsolatból, nem pedig egy olyan nőként, akivel csúnyán elbánt a bunkó pasija, mert mindent hagyott neki.

L/24

2011. nov. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

L24.

Nagyon köszönöm a válaszodat, igazán tetszik a javaslatod. Ki fogom próbálni mindenképp!:)


És ha vége is, igazad van, legalább nem megalázottként lépek ki a kapcsolatból!


Köszönöm mégegyszer!:)

2011. nov. 9. 16:19
 9/11 anonim ***** válasza:
L/24-nek igaza van!
2011. nov. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem szakitani akar mindenképp..csak nem tudja mire fogni...és túl gyáva ahhoz, hogy kimondja őszintén, hogy már nem szeret, es nem akar veled lenni :(
2011. nov. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!