Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék elfelejteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék elfelejteni egy lányt minél hamarább?

Figyelt kérdés
Semmi komoly nem volt köztünk, de én mégis nagyon ragaszkodom hozzá. Igazából kb 50km van köztünk, és nem sokszor találkoztunk, de kiderült h ő nem akar semmi komolyabbat tőlem. Megvan a tel.száma, meg facebookon ismerős. Hogyan tudnám őt minél hamarább elfelejteni?
2011. nov. 9. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Jajj. Kutyaharapást szőrével. Nézz ki egy másik lányt, menni fog...
2011. nov. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem. Ezt mondták már mások is, csak igazából még nem mondta azt h nem akar semmit, csak h bizonytalan magába, amiből nekem az jön le h tényleg nem akar semmit.
2011. nov. 9. 20:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha bizonytalan nem jelenti azt, h szakítani akar. Lehet idő kell neki..

Ám, ha nem látod minden nap könnyebben lehet elfelejteni, igaz idő ez is, de könnyebb! Tudom mer átéltem! De segíthet az is ha barátaiddal vagy, lefoglalod magad valamivel. Fel a fejjel!:)

2011. nov. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na, hát akkor ez ennyi. Lapozz. Olyan, mint a vonat, majd jön másik.
2011. nov. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom h jön másik. Mialatt ismerkedtem vele az idő alatt is lehetett volna más, csak az ilyet nem szeretem. Vele hosszú távra gondolkodtam volna, de úgylátszik ez manapság már nem megy...
2011. nov. 9. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!