Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezen csak én nevettem? Felmele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen csak én nevettem? Felmelegíti a srác számomra barátom ágyát!

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt a barátommal.Még nem aludtunk úgy igazán együtt,csak előző hétvégén úgy,hogy a születésnapi bulija volt és 3 óra hosszát pihentünk reggel 8-11-ig.Most szombaton úgy néz ki,hogy kint alszom,viszek majd egy üveg bort is,stb.

Ma beszélgettünk a barátommal és mondta,hogy előtte este,azaz pénteken meg az egyik haverja alszik ott náluk.18 éves,ha fiatalabb,akkor ok,bár sosem értettem ezeket a fiús egymásnál alszunk kettesben estéket! :) Semmi bajom,csak kicsit fura így,hogy egyik este a srác alszik ott,aztán másnap,következő este meg én megyek!

Köszönöm a válaszokat!


2011. nov. 9. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
most mi is pontosan a kérdés?
2011. nov. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogy ez nektek nem fura? Nem jön ki hülyén?
2011. nov. 9. 21:26
 3/8 anonim ***** válasza:
ezt még hányszor akarod megkérdezni?
2011. nov. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem is vicces, teljesen normális nem tom mi a bajod 20
2011. nov. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ugye nem gondolod, hogy a barátod biszex, és huncutkodik a haverjával is? =)

Mert nem hiszem... Szóval nem probléma. Az egyik barátnőd is aludt már nálad, nem?

2011. nov. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De lányoknál ez más!
2011. nov. 9. 21:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem annyira más. Számunkra ugyanígy lejöhetne. Csak mi nem keresünk minden mögött valami mást...
2011. nov. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az én barátom is ott szokott aludni nagy ritkán a haverjainál...és attól még nem szereti a fiúkat is...és mi minden hétvégén együtt alszunk....szóval nincs mitől félned :) meg szerintem 1,5 év alatt észrevetted volna ha biszex lenne...:) nyugi
2011. nov. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!