Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezen csak én nevettem? Felmele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen csak én nevettem? Felmelegíti a srác számomra barátom ágyát! :D

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt a barátommal.Még nem aludtunk úgy igazán együtt,csak előző hétvégén úgy,hogy a születésnapi bulija volt és 3 óra hosszát pihentünk reggel 8-11-ig.Most szombaton úgy néz ki,hogy kint alszom,viszek majd egy üveg bort is,stb.

Ma beszélgettünk a barátommal és mondta,hogy előtte este,azaz pénteken meg az egyik haverja alszik ott náluk.18 éves,ha fiatalabb,akkor ok,bár sosem értettem ezeket a fiús egymásnál alszunk kettesben estéket! :) Semmi bajom,csak kicsit fura így,hogy egyik este a srác alszik ott,aztán másnap,következő este meg én megyek!

Köszönöm a válaszokat!


2011. nov. 8. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Fiúk egymásnál alszanak? Itt tart a világ bazz?
2011. nov. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert? Mi is szoktunk néha haverokkal egymásnál aludni, mi ebben a gáz?! Kajak nem vágom.
2011. nov. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahahah..én még nemis hallottam olyanról,hogy egymásnál alvás..csak ha másik faluból/városból való a barát. :DD
2011. nov. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!