Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szerelmes vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asdface kérdése:

Szerintetek szerelmes vagyok? (kis regény)

Figyelt kérdés

Közös ismerősök útján megismertem egy lányt, egy hétvégét töltöttünk együtt 7-en sokat túráztunk,röhögtünk. Mikor először megláttam nem fogott meg semmi.Kérdezgettem egy haveromat, hogy tetszik-e neki, mert akkor fényezem nála őt és összehozom őket,de csak vinnyogott a srác. :D

Este ismerkedős fázisba léptem, mert csak 3 embert ismertem a csapatból és a tábor tűz felett sokszor összeakadt a tekintetünk, itt már volt bennem vagy 2 sör (ami semmi,csak megjegyeztem :D) és elhatároztam, hogy egy pár szót akarok váltani vele privátban is.Ezzel az elhatározással bementem mosogatni. (micsoda romantika :D:D)Nem az volt a lényeg, hogy mit csinálok, hanem, hogy külön legyek.Ki-be járkáltak az emberek,hozták-vitték a piát én meg csak mosogattam. Láttam, hogy ő készül bejönni és vártam, hogy mit csinál, közeledik-e vagy sem. Nem tette. Mielőtt kilépett volna megfogtam a karját és egy az egybe a szemébe mondtam, hogy ő tetszik nekem és lenne-e kedve ismerkedni/barátkozni?

"Ha tudsz várni fél évet."

Nem tudtam hova tenni a kérdést, nem találtam értelmét,de nem foglalkoztam vele és kimentem a többiekhez.Jól elvoltunk kártyáztunk/fociztunk/ló darazsat vadásztunk stb..

Másnap mentünk túrázni sok km gyalogoltunk és hogy nyomatékosítsam benne a tetszésemet és bizonyítsam, hogy nem a sör beszélt belőlem oda mentem hozzá délbe, hogy tudja-e hogy miért tetszett meg nekem? :D

Felnevetett hangosan és bele is pirult,ami nekem tetszett és megkérdezte nehezen, hogy na miért ? :)

Persze megmondtam neki, hogy mert első ránézésre ilyen kedves-aranyos-mosolygós lánynak tűnik.Helyeselt és ezután sokat beszélgettünk.

Eljött az utolsó éjszaka, itt szemtől-szembe kéz a kézben ültünk és kérdeztem, hogy folytatjuk-e a dolgot és ő is szerette volna (ha nem csal az emlékezetem).

Közbe megtudtam tőle, hogy tanulni megy félévre.

Eltelt pár nap és találkoztunk újra. Ő az utazását intézte és így tudott időt szorítani rám közben.

Az első tali nem sült el jól szerintem, mert megjegyezte, hogy milyen jó a parfümöm és én nem sokkal később arcon pusziltam, amire a válasz egy fejcsóválás volt. :/

A következő talin úgy vettem,hogy jól fogom érezni magam és én egy lépést se teszek felé. Be is tartottam fogadalmam. Hülyültem mint szoktam, piszkáltam, vitáztunk (játékos vita nem veszekedés)és mintha egy baráttal lennék úgy fogtam fel.

Az utolsó busszal ment haza és mielőtt felszállt ő bújt oda hozzám és megölelt, ami nekem roppant jól esett.

A harmadik tali az utazása előtti nap volt itt kéz a kézben sétáltunk én hazáig kisértem és sokat beszélgettünk.Mielőtt elment megígértem neki, hogy megvárom(tartom is a szavam). Ő csak mosolygott és kérdő tekintete volt.Nagyon nehéz volt megállni, hogy ne csókoljam meg, de nem akartam magamhoz láncolni érzelmileg(hogy könnyebb legyen elengedni nekem)és elmentem a busszal.

Ez volt 2 hónapja.Közben voltam egy fesztiválon, ahol megtudtam, hogy a szülei ott vannak és csak látni szerettem volna őket egy szót se szólni hozzájuk,de az idióta oda hívta az apját, hogy üzenni akarok valamit a lányának...

Muszáj volt bemutatkoznom és azt mondtam, hogy én udvarolok a lányának.Az apja mosolygott és nagyon kedves volt.Amit megjegyzett, hogy reméli ő is bemutat nekik mikor haza jön. :)

Ezt a hírt hallva megorrolt rám. Azt mondta nem haragszik, de nem véletlenül mutatott be eddig egy fiút a családnak (én egy lányt se, de mind1)...

Ezután már nem olyan leveleket kaptam mint szoktam.Érezhetően ridegebbek lettek,annyira, hogy kicsit mérges lettem és mondtam ha nem akar semmit tőlem, akkor mondja meg és isten áldja(tömören a lényeg).

A válasz: "Ha nem akarnék semmit tőled, akkor nem tartanám a kapcsolatot." Tudni illik ő egy olyan lány, aki nem nagyon fejezi ki a szeretetét, mondta is , hogy emiatt szakított vele az ex-e is.Ez a mondat szíven ütött, egyből lehiggadtam és jó érzés lett úrrá rajtam.

Ezek után őszinteség rohamot kapott és minden kérdésemre válaszolt.Kérdeztem tőle, hogy mit kedvel bennem a legjobban, azt mondta, hogy nem unatkozik mellettem, mindig benyögök vmi marhaságot, amin röhögnie kell és, hogy nagyon figyelmes vagyok(plüss kutya,felszálltam vele a távolsági buszra,csak hogy többet legyek vele).

Az utolsó dolog, hogy a legjobb barátnője keresett 2 fiút egy amatőr színházba és nekem irta is levélben, hogy úgyis szeretek szerepelni. :D

Elvállaltam.

Most szinte csak ő róla beszélgetünk, mert ő van "reflektor fényben". :)

A lényeg: nekem hiányzik

24/f 21/l


2011. nov. 10. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
ezt szerinted ki olvassa el ?XD
2011. nov. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem 3 perc.
2011. nov. 10. 15:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Amíg nem láttam a kort azt hittem kb. 16 éves vagy. Mindenkinek mást jelent a szerelem, ezt neked kell eldönteni, de ha még nem is csókolóztatok, csak neten levelezgettek számomra az nem járás.
2011. nov. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
számomra az nem szerelem* bocs, fáradt vagyok :D
2011. nov. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Normálisvagy? ***** válasza:

Ezt 10-ből 9 ember nem fogja végig elolvasni!

Ha megfogalmaznád rövidebben elolvasnám, lemerem fogadni, hogy a lényeg ebből 3 mondat!


De, hogy a kérdésre is válaszoljak azt neked kell érezni, hogy szerelmes vagy-e vagy sem!

2011. nov. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én elolvastam,de a korábbiaknak igaza van abban,hogy neked kell érezni. Az,hogy hiányzik,még nem feltétlenül jelenti,hogy szerelmes vagy. Egy próbát amúgy szerintem megér ezzel a lánnyal,ha igazán tetszik,és jól érzed magad vele.
2011. nov. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!