Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell a nőknek a szerelme...

Miért kell a nőknek a szerelmes "regény"?

Figyelt kérdés
Van nő aki boldog házasságba él még is arról fantáziál, hogy még egyszer szerelembe esik. Mi ez hiánypótlás, vagy túl élénk fantáziája van, hogy beérje a meglévővel. Aki így él az mit vár attól, hogy újból átélje a szerelembe esést?
2009. szept. 18. 13:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Ki állítja, hogy boldog a nő is a házasságban?
2009. szept. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
mert szeretnek álmodozni
2009. szept. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Álmodozni lehet! Miért kellene elfojtani?
2009. szept. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem akarok újra szerelmes lenni, másba... nekem nem hiányzik, hogy ugyanazt végigjárni mint a mostani párommal, megismerni minden rigolyáját, a természetét, megismerni a szexben hogy mi a jó meg mi nem, áá, tiszta nyűg :D meg amugyis, nekem Ő kell, mindenki más a nyomába se érhet.

Úgyhogy ne általánosíts :)

2009. szept. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
Én is nő vagyok, de nekem soha nem volt szükségem romantikus, szerelmes regényekre. Részemről ez "ízlés" kérdése, én inkább krimiket, akcióthrillereket, továbbá pszichológiával, utazással, más kultúrákkal, egészséges életmóddal kapcsolatos témájú könyveket olvastam és olvasok. Bocsi, én kivétel vagyok a "miért kell a nőknek" kezdetű kérdésed kapcsán, mert nem az összes nőnek van szüksége ilyen - részemről "nyálas" szerelmes regényekre....
2009. szept. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Csak akkor kezd egy nő új kapcsolatról álmodozni, fantáziálni, ha a meglévő kapcsolata egyáltalán nem boldog. Hanem pl. unalomba, érdektelenségbe, egymás iránti közömböségbe fulladt...
2009. szept. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom, mert a friss kapcsolatok ismerkedős, titokzatos, szerelembeesős részét nagyon jó megélni... Persze, ami utána jön, egy stabil megbízható párkapcsolat mégjobb. De egy új szerelem mindig valami váratlanul kellemeset, újat, kihívást, reménykedést, rengeteg túlcsorduló érzelmet tartogat, ami ugye későbbre letisztul. Szal senki ne mondja, hogy a kapcsolatok ismerkedős szerelembeesős rózsaszínfelhős része nem jó.:) Álom szinten gondtalan. De ez csak álmodozás, mint a pasiknak az, hogy más nővel szeretkezzenek, de ettől még nem feltétlenül csalják meg a párjukat.
2009. szept. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
97%
Akkor most visszakérdezek: az miért van, hogy a férfiak egy látszólag boldog házasságból kacsingatnak ki? Ha nincs is veszekedés, vita megcsalják a párjukat? Ugyanaz a válasz.
2009. szept. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%
Aki arról fantáziál, hogy még egyszer szerelembe esik, annak nem boldog a házassága, de legalábbis komoly problémák vannak a kapcsolattal.
2009. szept. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%
annak aminek egy pasinak a playboy vagy az autósújság
2009. szept. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!