Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 26 évesen 15 éves barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bogyó84 kérdése:

26 évesen 15 éves barátom van.3 hónapja vagyunk együtt napi szinten átjön hozzám. Azt mondogatja folyton, hogy nagyon várja, hogy betöltse a 18-at és összeköltözhessünk. Szerintetek mennyire komoly ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Akkor már senki nem szólhat bele a kapcsolatunkba.
2011. jan. 9. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj de ezek alapján amit írtál érettséget tekintve te sem lehetsz több 15-nél...

Azt te érzed mennyire komoly a kapcsolat. A barátod még szinte gyerek, nem kell mindent komolyan venni. Lehet te vagy az első szerelme, akkor meg a lila köd miatt akár feleségül is akarhat venni...


De egy 26 éves nő mit akar egy 15-től?? Ne haragudj, nem vagyok túl konzervatív, de ez még fordítva is nagy korkülönbség. Vagy én értettem félre a helyzetet?!

2011. jan. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
hát te ismered de még lehet hogy a gyerek és ezért mondja bár nembiztos de bele fognak szólni 18évesn de akor már megteheti hogy leszarja de szüleivel meg kell szerttetned magad és kész
2011. jan. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Te beteg vagy, az én párom 8 évvel fiatalabb, de már 21 volt, amikor összejöttünk. Ne tedd tönkre a gyereket!
2011. jan. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

1745 újra ez 4 éve volt ;)

33n

2011. jan. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok...

Valami atombiztos módszert válasszatok a védekezéshez, nehogy szaporodjatok..

ehh... :/

2011. jan. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Itt nem a 11 év korkül. A gond.Hanem,hogy õ csak 15,te meg 26. Gondolkozz.A buta kõlyõk gyereket csinálneked akkor mi lesz? Abortusz? Lehet nem lesz esélyed gyereketnemzeni tõbbet. Vagy a 16-17-18 Èves kõlykõt elküldöd dolgozni, hogy rontsa el az életét? (Helyes írási hibák a telefon miatt vannak, nem szoktam meg.)
2015. okt. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

"Ismert nevű felhasználó válasza:


Itt nem a 11 év korkül. A gond.Hanem,hogy õ csak 15,te meg 26. Gondolkozz.A buta kõlyõk gyereket csinálneked akkor mi lesz? Abortusz? Lehet nem lesz esélyed gyereketnemzeni tõbbet. Vagy a 16-17-18 Èves kõlykõt elküldöd dolgozni, hogy rontsa el az életét? (Helyes írási hibák a telefon miatt vannak, nem szoktam meg.)" az a kölyök már nagykorú

2015. okt. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 HutOfBabaYaga ***** válasza:
100%

Senki...

Csak az élet...

2020. dec. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tseppkoe ***** válasza:

Itt állok egy villanyoszlopnak támaszkodva és olvasom a Gyakori-K-et.

Már indulnom kellene...

Szerintetek ez mennyire komoly helyzet_¿?

2021. jan. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!