Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha egy pasi folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egy pasi folyton azt mondogatja hogy buta és hülye vagyok? Hogy bizonyítsam be hogy értelmes, okos csaj vagyok?

Figyelt kérdés

Jó egyfajta megfelelési kényszer is mert bejön a srác,de ő se igazán tud értelmesen megnyílvánulni,mert csak annyit hajt nekem hogy milyen ostoba vagyok. Ilyenkor általába nem is szólok vissza maximum "pofákat vágok". Most komolyan honnan tudja ő hogy hol áll az értelmességi szintem mikor az életbe nem beszéltünk komoly témákról. Most azt várja hogy a szinusz,koszinusz függvényekről tartsak neki kiselőadást?

Jó oké, a tanulmányi átlaga jobb 2-3 tizeddel de ezt én nem tartom igazán mérvadónak.

Valakinek esetleg valami ötlet hogy "okosabbnak tűnjek"? (Szemüvegem már van.:D)


15/L


2010. ápr. 25. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az axiálvektorok is elég lesz dumálnod.
2010. ápr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess el vele az asztrofizikáról.
2010. ápr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
9%
ha 2-3 tizeddel jobb az ő tanulmányi eredménye..az ő átlaga 1.2-3a tiéd pedig 1.0...am szerintem nem vagy buta...csakhát amit mutatsz azt látják...szal eléggé hülye lehetsz...
2010. ápr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

ugy bizonyitsd be h dobd ki!!!

akkor élég talpraesett leszel, és majd találsz olyat, aki nem tart butának..ez az én véleményem!

2010. ápr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
jaj bocs..azt hittem h a pasid....akkor vissza..akor alázd meg..ennyi
2010. ápr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg szard le...

Ha valaki ennyire primitív, akármint is mondassz neki vagy próbálsz tenni, csak be fog indulni és tovább csesztet téged.

Én ezt tenném!

hasonló korú fiú

2010. ápr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem bizonyítani akarnék neki a te helyedben, hanem jól bokán rúgni. Miért hagyod, hogy így beszéljen veled?:D
2010. ápr. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

én is bokán rúgnám vagy hátba vágnám ijen beszólás után..

engem bolondnak szoktak hívni, de ezt is pozitív értelemben.. utálom ha lenéznek. és ha lehülyéznek ,olyat szólok vissza, hogy 1 életre megemlegeti.

ne hagyd magad, ne pofákat vágj. vagy hagyd rá, és ne is állj szóba vele, vagy kérdezd meg, hogy csak ezt tudja-e ismételgetni, vagy kérdezd meg magából indul-e ki..

2010. ápr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj a közeléből, mert előbb utóbb te is elhiszed, és akkor lesz csak igazán gáz a helyzet. Ha ezt mondja akkor nem tetszel neki, akkor meg minek csinálsz hülyét magadból. Azzal bizonyítsd be neki hogy okos vagy, hogy nem akarsz bizonygatni meglévő dolgokat.
2010. ápr. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ne haragudj de "okosnak tűnni" nem lehet mert az az okoskodás amit szerintem mindenki utál. vagy okos vagy,vagy nem. ettől függetlenül dobd ki a pasid,mert nem valószínű hogy szeret ha így oltogat.
2010. ápr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!