Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek barátomnak (18éves)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek barátomnak (18éves) karácsonyra? Ti mit vesztek/vettetek a párotoknak? . én elsőnek párnát szerettem volna amin közösképünk van, de itt a közelbe (budapest, Pesti része) nem igazán tudok olyat helyet, ti tudtok?

Figyelt kérdés

és ha igen hány nap alatt készül el?

Nemtudom mit tudnék neki adni.Ugy mond mindene megvan, meg kicsit titokzatos nemtudni mi kéne.


2009. dec. 20. 13:16
 1/1 anonim ***** válasza:
A párnákat sajnos pár nap alatt nagyon ritkán készítik el, és mivel nem vagyok pesti így ilyen helyet én nem tudok mondani. De vegyél neki olyasmit, ami biztosan tetszhet neki. azt nem írtad milyen körökben mozog, vagyis mit szeret, sportol-e vagy van valami hobbija. Az én barátom pl. sofőr és így egy V8-as övet kap, meg vettem neki dili zoknit meg gravíroztattam poharakat.
2009. dec. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!