Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki melyik szerint választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

L.Szilárd kérdése:

Ki melyik szerint választ párt magának?

Figyelt kérdés

Tradicionális elvek szerint: szerelem, őszinteség, megértés, összefogás, stb.

vagy

Mai elvek szerint: külső, divat, pénz, mások véleménye, stb.


2011. nov. 11. 20:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tradicionális
2011. nov. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerelem alapján, így az első kategória alapján választanék, csak még nem volt szerencsém.


Szerintem aki rövid távra tervezem, az választ divat, pénz alapján. Az ilyenek akarnak felvágni azzal, hogy ,,valaki" van mellettük.

2011. nov. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
tervezem em nékül, mert én hosszúra terveznék
2011. nov. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
sex, pina, személyiség
2011. nov. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Nincsenek ilyen élesen elváló kategóriák.

Régen is ugyanúgy választottak külső, divat, pénz, mások véleménye, stb. alapján pár.

2011. nov. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A kettő elegye szerint. Szerelem, őszinteség, külső, megértés. :))
2011. nov. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Én egészen biztos hogy a tradicionális elvek szerint választanék!!!
2011. nov. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

20:29 válaszra:

Régen is volt aki divat, pénz, meg ezek szerint választott párt, de nem volt ennyire általános, hogy ezek szerint válasszanak párt maguknak. Vagy ha igen, akkor azt sokszor már a szülők döntötték el.

2011. nov. 11. 20:34
 9/13 Walk With Me ***** válasza:
83%

Nem szeretem ezt a szót, hogy párválasztás, hiszen ez nem a mi döntésünkön múlik. A szerelmet nem lehet erőltetni.


Szóval ha adva van egy lány, akit vonzónak tartok és mellette szimpatikus (és ezt úgy látom, hogy viszonozza is) akkor úgy gondolom lehet valami esély arra, hogy _később_ kialakuljon valami. Ehhez viszont meg kell ismerni a másikat, különben mégis kibe lennék szerelmes? A két szép boci szemébe?

Szóval beszélgetünk, ismerkedünk, és ha adottak a feltételek; kiderül, hogy összeillünk-e, kialakul a bizalom, szeretet, akkor ezek mellé nagy eséllyel betársul még a szerelem nevű kis öh... "szikra", ami lángra lobbantja az egészet.

Amúgy nem érdekel, hogy mennyi pénze van meg mit gondol más, csak fogajdon el, szeressen, legyenek meg a fentebb felsorolt dolgok. Ha valami lelki gondja van akkor is mellette állok és meghallgatom, segítek ha tudok.

Utóbbit azért említettem meg, mert sok olyan is van, aki tényleg úgy "választ" párt, hogy az illetővel minél kevesebb gond legyen. Ha valaki pánikbeteg vagy valamilyen problémája akad az élet bizonyos területén, akkor inkább nem "bajlódnak" vele, és ez szerintem szomorú.

2011. nov. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

20:37 válaszra:

Szép és jó amit leírtál, és teljes mértékben egyet is kell hogy értsek veled. Csak a tapasztalataim mást mutatnak sajnos.

Kérem azon hozzászólások mellőzését, hogy ronda, ápolatlan, bunkó vagy, meg egyéb szokásos leszólások. Köszönöm.

2011. nov. 11. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!