Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasoltok egy olyan egyén meghódításához aki még nincs túl az előzőn? HELP

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy fiúba, de nagyon. Körülbelül 3 éve ismerjük egymást a szimpátia kölcsönös. Egyedül a távolság áll közénk de jövőre mikor felkerülök Pestre már az sem... Csak az a baj, hogy ő még mindig halálosan szerelmes az exébe aki elég randán kibabrált vele. Próbálok mellette lenni amennyire neten keresztül lehetséges, meg mikor nagy néha találkozunk nagyon kellemesen érezzük magunkat... Csak most az exe kiheverése révén beindult a csajozós énje és minden buliban mással és több lánnyal kavar... Meg tudom érteni csak mire odaérek élje ki magát. Nekem ez a fiú kell nagyon egy hullámhosszon vagyunk... hogy hódítsam meg hogy elfelejtse az exét? (első nagy szerelem vagy mi a szösz)

17/L


2011. nov. 11. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem egyszerű a kérdésed. :)

Ne akard egyelőre meghódítani, hagyd hadd heverje ki az exét. Hadd csajozzon kedvére, ha így jó neki.


Talán arra érdemes vigyáznod, hogy nem könyveljen el teljesen barátnak a nagy megértés közepette, mert akkor nehezebb lesz a szívét meghódítanod szembe azzal, ha nőnek tekint.


31F

2011. nov. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát, az első kapcsolata nem lesz komoly... Szóval ha össze is jöttök a csajozós időszak után, nem hiszem, hogy sokban reménykedhetsz.


Amíg nem magától megy hozzád (nyilván utalni lehet, hogy szabad a pálya, csak nem túl nyíltan), addig sajnálom, de ne is reménykedj.


23F

2011. nov. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Volt hogy találkoztunk és akkor bemutatta a családját a házát. Megcsókolt sétáltunk a városba kézen fogva elvitt a kedvenc helyére.... olyan jó érzés volt... És ezt komolynak éreztem. olyan lelkitársak vagyunk vagy mi... szóval nem hiszem hogy barátpolcra tenne :/ nekem is furcsa mert nagyon jó barátom és szeretem is... furcsa
2011. nov. 11. 22:00
 4/4 temperepempe válasza:
Na és mi lett a sztori vége? Sikerült a hódítás?
2019. okt. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!