Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitévő legyek, kérlek adjatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek, kérlek adjatok tanácsot (?! )

Figyelt kérdés
7 éve lakom a párommal.2 éve megromlott a kapcsolatunk,semmi sex csak a veszekedések napi szinten.Nem egyszer meg is ütött már.Nagyon sokszor itt akartam hagyni,de akkor mindíg szaladt a kötélért,hogy ő öngyilkos lesz.Így nem mertem lépni,s csak tűrtem/tűrök.De megismerkedtem egy imádni való pasival,aki úgy érzem lassan el lopja a szívem.Küzdök ellene de nem megy :( Ő annyira más mint a (volt) párom.Ő is szeret engem.Nem tudom mi tévő legyek.Féllek ha le lépek megteszi,és öngyilkos lesz.S akkor az én lelkemen fog száradni a halála :( De így meg ez nem élet :/ (26L)
2011. nov. 12. 00:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nem a te hibád lesz ha megteszi, LÉPJ!!!!

amúgy is az ilyeneknek csak a szájuk nagy

adj egy esélyt a boldogságodnak! fiatal vagy, ne csináld már... te is tudod jól mit kéne tenned

2011. nov. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Hagyd ott a fenébe, az olyan amelyik megüt egy nőt ássa el magát. Nem fogja magát kinyírni, gyáva ő ahhoz, hidd el. A másik pasi ellen meg ne küzdj, menekülj nyugodtan a karjaiba :) (22L)
2011. nov. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Aki mást ver, az eléggé önző ahhoz, hogy féltse a sz_ros életét, ne aggódj!


LÉpj az új felé gondolkodás nélkül. Aki nőt ver, az nem szereti!


23/N

2011. nov. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De annyira féllek.Nagyon durva,és féllek ha lelépek utánam jön és vissza cipel :( Képes rá megteszi,ismerem már annyira.De ez így meg tiszta börtön,nem enged sehová.De vele se mehetek normális emberi közegbe.3-om éve idegösszeropanást kaptam,megakartam halni.Mert már akkor se volt ez így élet.
2011. nov. 12. 00:26
 5/13 anonim ***** válasza:
Van családja? Nekik szólj.
2011. nov. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az apukája már meghalt.Az anyja meg még örül is ha veszekedünk.Sőt még az én anyám is pártolja,hogy milyen rendes gyerek.Mikor meg sírva hívom fel,hogy megütött anyám nem hiszi el,mert állandóan le tagadja.Hogy ő nem csinált semmit :(
2011. nov. 12. 00:33
 7/13 A kérdező kommentje:
Pont ezért is nem engedi anyukám,hogy vissza költözzem hozzájuk.Mert egyenlőre máshová nem tudnék menni.
2011. nov. 12. 00:34
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az összes előttem szólónak igaza van. LÉPJ! Úgyse meri megtenni.

Nekem volt egy ismerősöm, akit elhagyott a barátnője (25F és 24L). A srác mindenáron vissza akarta szerezni, ő is öngyilkossággal fenyegetőzött. Már nem bírtuk hallgatni, mikor ketten voltunk és elkezdte megint a hülyeségét, kivettem az autóból a vontató kötelet és mondtam neki:

-na gyere még segítek is...

Úgy gondoltam, hogy ha majd ott áll a kötéllel a nyakában elgondolkozik, így is lett. Felállt a székre, megkötöttem a kötelet a nyakába adtam és mondtam:

-Cső, nem nézem végig, majd felhívom apádat.

Megálltam a résnyire nyitva hagyott ajtó mögött, ha megtenné azonnal tudjak beavatkozni, tudtam (vagyis reméltem) hogy nem meri megtenni. Állt ott sírva negyed órát, majd bementem és mondtam, hogy gyere le onnan te hülyegyerek, itt volt a lehetőség és nem éltél vele, ezek után nem szeretném meghallani ezt még egyszer.

Nagy hatással volt ez rá, megváltozott, kb 2 hét múlva megköszönte, hogy megmutattam milyen gyenge is.

2011. nov. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szólj egy pszichológusnak, majd ő ad tanácsot, csak a párod ne tudja h oda mentél...
2011. nov. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 menta34 ***** válasza:

Én megszervezném a nagy lelépést és mennék! pl.

- keress valakit aki befogad pár hétre

- ha lehet munkahelyet is szervezd be! (mittudomén ha nem multinál vagy hanem kis cégnél, simán le lehet dumálni, hogy elmész szabira, de mindenki azt tudja, hogy kiléptél, csak főnök tudja, hogy szabi)

- új telefonszám

- tiltsd le a neten

- írj egy búcsúlevelet, hagyd az asztalon és tűnj el.

ha jól szervezted nem fog elérni, nem lesz hol zsaroljon! ez a lényeg! ha nem tud zsarolni, mert nem ér el, akkor nem köti fel magát :) ha pedig mégis, akkor megoldottad a gondot:)

Persze nem valószínű, hogy 1-2 hét alatt lenyugszik, utána meg be kell menj dolgozni, várhat ott (ha nem hiszi el, hogy kiléptél) stb. de talán a nagy lendülete lenyugszik vagy átgondolja az egészet.

Én meg a helyedben még az anyukáddal is megjátszanám a dolgot, ne tudjon semmit, megérdemli ha nem állt melletted.

2011. nov. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!