Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, hogy megbocsásson?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy megbocsásson?

Figyelt kérdés

A barátommal tegnap buliztunk meg ugye ott volt pár haverja... Nem nagyon ettem és berúgtam... Amikor mentünk a motorjáig,akkor is csak hülyeségeket beszéltem meg sírtam...

Aztán nálunk elestem 2-szer... De nagyon megbántam amit tettem... Ma beszéltünk msn-en és nem nagyon ír,meg haragszik is,még,ha nem is mondja ki én látom rajta... Tényleg nagyon megbántam és mondtam is neki,de nem nagyon akar megbocsájtani. :( Félek,hogy elvesztem... Jönni se akar,mert azt mondja nincs kedve. :(

Nagyon félek,hogy elvesztem... :(

Mit tehetnék????(lány vagyok)


2011. nov. 12. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt tul szep toled, hogy igy viselkedtel, dehat fiatal vagy buliztatok! Elofordul az ilyen! Szerintem, ha emiatt szakit veled, akkor nem szeret igazan! O se es a haverjai se voltak jozanok, nem? Ne csuggedj! Szerintem most ezt csak azert csinalja, hogy rosszul erezd magad es teperj! Hagyd egy kicsit lehiggadni! Ugy is meg fog bocsajtani, ha fontos vagy neki!
2011. nov. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez volt az első ilyen eset. A haverjai igen,ő nem annyira,de volt olyan,hogy ő is jól volt,azt én nem szólhatok neki,mert akkor bepukkad. :/
2011. nov. 12. 21:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, mert a fiúk úgy gondolják, hogy ők csinálhatnak ilyet, de egy csaj ne legyen már részeg...-.-' Főleg, ha a barátnőjükről van szó! Kibékültetek azóta?
2011. nov. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez teljesen így van.ahogy mondod.

Igen kibékültünk,vagy 3 órát győzködtem,hogy bocsásson meg... Még néha visszahallom. xd

2011. nov. 14. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!