Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy megcsal a párom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy megcsal a párom? Hogy deríthetném ki ha mindent tagad?

Figyelt kérdés
Rákérdeztem egyik nap és természetesen tagad, de azóta motoszkál a fejemben, hogy mivan ha....nem tudok konkrét megcsalásról, de sejtem, hogy flört volt a dologban. Már a 6. évet tapossuk együtt és most várom a közös babánkat. Segítsetek, hogyan deríthetném ki ha nem hajlandó bevallani? Vagy lehet, hogy nincs is mit bevallani csak én túlzom el?
2011. nov. 12. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
át egy biztos, most egy komoly hormonlötty van az agyad helyén és nem alapozhatsz semmilyen megérzésedre. Bízz a párodban amíg ki nem derül az ellenkezője.
2011. nov. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen erre is gondoltam, hogy valószínű a terhességtől van mert még egy babakocsi láttán is elpityeredek, én bízom benne, csak úgy érzem nem talál már elég vonzónak...
2011. nov. 12. 11:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom miből gondolod hogy megcsal....szerintem amíg nem bizonyosodsz meg róla addig szerintem felesleges ilyenekről beszélni...
2011. nov. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez kb majdnem egy éve történt, és most tudtam meg, hogy esetleg megcsalt, szóval ha valóban így van és eddig tudta titkolni, akkor ezután sem lesz nehéz. Ha igaz!
2011. nov. 12. 11:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne parázd túl a dolgot, nehogy ellökd magadtól a féltékenykedéseiddel, de azért járj nyitott szemmel, ne higgy mindent vakon el!

Ha úgy érzed nem tart már elég vonzónak, akkor próbáld kicsit visszanyerni őt magadnak, már ha érted mire gondolok. Légy vele figyelmes, kedveskedj neki olykor, főzd meg a kedvenc kajáját vacsira, ilyenek. A terhesség nem feltétlenül arról szól, amikor az ember párja szexinek találja a másikat sajnos vagy nem sajnos, viszont ez nem jelenti azt, hogy félrelépne, vagy egyáltalán gondolna ilyenekre! :)

2011. nov. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyfolytában a kedvében járok :) most is sütit sütök neki. :) remélem csak én reagálom túl.
2011. nov. 12. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!