Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kívánja a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hellmaschine kérdése:

Miért nem kívánja a barátnőm már a szexet?

Figyelt kérdés

Szeptemberében született gyermekünk, azóta mintha kicserélték volna a barátnőmet szex terén....

Mikor még terhes volt, voltak napok mikor szex kiterjedt az análra, orálra... De mióta a nőgyógyász is rábólintott, hogy már lehet szex szüles utan 1 hónappal azóta talán 2 hetente, ha van...


2011. nov. 12. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
arra nem gondoltál h a szülés kifárasztotta?
2011. nov. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fiatal vagyok ehhez a kérdéshez, de azon felul már olvastam errol, hogy ez nem ritka golod, h szulés után nem kivínják a nok a sexet. És az osszes ,,story,, úgy végzodott, h ez az idoszak majd átment rajtuk - max 2-3 hónap.
2011. nov. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szia! nem lehet,hogy fáj neki? 22 vagyok, féléve szültem,terhesen is volt szex a férjemmel,és amikor már nem minden ment maradta kéz,száj, aztán a 31.héttől a baba 8 hetes koráig nem volt,mert nekem gátmetszésem volt,még ülni is fájt,de nagyon akartuk egymást mindketten,aztán szép lassan, volt hogy 3-4 naponta sikerült csak összehozni, baba 4 hónapos volt mikor már egyre több póz fájdalom mentes volt,de ezenkívül kívántam mindennap a szexet, most így 6 hónap után szinte teljesen jó, bár még néhány póz fájna nekem,de megnyugtatott a nőgyógyász,hogy 1 év a regenerálódás,nem lehet hogy fél a teherbeeséstől,vagy még mindig a szülésre emlékszik stb,.? előfordulhat, velem is előfordult hogy egyszerűen nem bírtam volna szeretkezni a férjemmel,mert a szülés eszembe jutott
2011. nov. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitokat.....

A 3. valaszolóhoz....

Lehet,hogy én lihegem túl, csakhogy a párom nem is kíván engem, legalábbis nem ezt mutatja....Napjaink avval telnek, hogy baba, majd a ház körül tevékenykedunk- udvar, takarítás, mosás - majd a baba, stb.... Néha elejtjük egymás felé szeretlek szót, ennyi....Ha bepróbálkozok a szexel bármelyikkel legyen az vaginalis, oral, anal - most nincs kedvem- kapom....

De ahogy irtam fentebb lehet csak én lihegem túl...

2011. nov. 12. 19:17
 5/7 anonim ***** válasza:
3. vagyok,nem liheged túl,egy kapcsoltban nem szabad elhanyagolni a másikat, a babát nem szabad előrébb helyezni mint a férjet,ugyanúgy kell mindkettővel foglalkozni,beszélj a pároddal,mert ez így nagyon rossz felé megy,itt van a féléves kisfiunk aki aztán mozgásban tart,de sosem felejtjük el egymást megölelni,megcsókolni,kimondani hogy szeretlek,hiányozni fogsz
2011. nov. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ismét a 3. hoz....

Még a gyermekünk előtt is volt néha evvel probléma...

Párom mondogatta, hogy én nem akarom a szexet (reggel 9-10korul (mikor mar mentem volna a dolgaimat intezni)) esténken en akartam a szexet de ő már nem....

Akkooriban és újra mostanában is elkapott a gondolat, hogy már nem vagyok neki elég, és már én is ugy voltam, hogy jobb lenne valaki mással megoldanom a szexet, de mindig arra jutottam, hogy nem csalom meg mert szertem....

2011. nov. 12. 19:33
 7/7 clown666 válasza:

figyelj ha nem kiváncsi rád minek tartod?

vegyél egy kutyát

2011. nov. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!