Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak olyan nők, akikkel a pasik csak egy éjszakát/kavarást akarnak, de kapcsolatot nem. Vajon mit csinálnak rosszul?

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Tűzben, üstben siklóvér,

Gyíkfarok és kígyóvér,

Csúnya pikkely sárkányér,

Múmiából préselt vér.


Varázs, varázs, ősi varázs,

Éget éjjel az izzó parázs,

Varázs, varázs, varázs, ősi varázs,

Éget mint, az izzó parázs,

Varázs, varázs, ősi varázs,

Éget mint, az izzó parázs.

2011. nov. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

xDDDDD nem azt kérte h írd le a harry pottert zenéjét xD

amm sztem azért mert a pasi az pasi csak szexre kellenek nekik a nők nem többre de persze ez nem mindenkire igaz aki nem ilyen ne vegye magára

2011. nov. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

most kivancsi lennek, hogy te most lany vagy, vagy pedig fiu 1. en lany vagyok 31 eves es azt mondanam, hogy azok a lanyok azt hiszik, hogy a szet tett labakkal konnyebben magukhoz lancolnak egy pasit, meg csak annyi nyujtani valojuk van, tutti butak szerintem

2. es a masik dolog az, hogy a ferfiakat tisztelet a kivetelnek, de tobbre nem kepesek csak annyira, hogy lefekudjenek minnel tobb lannyal meg se fordul a fejukbe a komoly kapcsolat nem tudnak felelosseget vallalni es ez valoszinubb

2011. nov. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én komolyabb kapcsolatra vágyok, de egy olyan lány aki rettenetesen buta, öltözködése és viselkedése ribancos és nem lehet vele értelmesen jól elbeszélgetni és mindig más pasival lóg, csak egy éjszakát bírnék ki (de persze azt ki is élvezném).
2011. nov. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2011. nov. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert a szex jó. Nincs abban semmi rossz, ha valaki magáért az élvezetért csinálja, EGY FELTÉTELLEL: tudja az illető a helyén kezelni, tudja, hogy csak egy alkalom, nem vár tőle többet. Nem ezzel akarja megtartani a pasit.
2011. nov. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Itt most főleg azokra a lányokra gondoltam, akik havernak/barátnak tökéletesek, néha több is belefér, de valahogy nem tudnak továbblépni.
2011. nov. 13. 00:27
 8/9 anonim ***** válasza:

Én pasi vagyok, férfiszemmel elmondhatom, hogy látom a dolgokat.Azokkal a nőkkel akar a pasi csak lefeküdni és ez a pasi személyiségétől is függ, akik vagy nem tetszenek neki külsőleg de azért jó valakit dörzsölni, vagy nem tetszik belsőleg mivel vagy buta a csaj vagy unalmas stb...


Na mindegy...a lényeg , hogy ha van egy pasi aki jól is néz ki és rendes is és igenis akar komoly kapcsolatot, akkor az már unalmas.....hiába, a csajoknak hatalmas elvárásaik vannak és a legmerészebbek,legtökösebb pasik nyernek...látom én, hogy mintha keresnék a szálkán a csomót, az emberben a hibát...igy nem lehet ismerkedni.

2011. nov. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Lifeishard ***** válasza:

A faszinak rövid távon ez kell: nagy csöcsök, kerek fenék, formás és hosszú combok, telt (és nem röhejesre "feltöltött") ajkak (= sz*pós száj :)), igéző tekintet. Hosszútávnál, ezen tulajdonságok birtokosai előnnyel indulnak ugyan, de ez az előny korántsem behozhatatlan. Itt már fontossá válik a személyiség, a humorérzék, az intelligencia is.


26/F

2011. nov. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!