Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legjobb barátnőmnek 1 hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátnőmnek 1 hónap alatt 3 barátja volt. Akkor ő most r*banc?

Figyelt kérdés
Összejött egy sráccal, de az már a 2. nap le akarta fektetni, így elhagyta. 4-5 nappal később összejött egy másik sráccal, de a srác hazudott neki, ezért őt is elhagyta. A mostani párjával egy hete vannak együtt, nagyon jól kijönnek, ám a környezetéből néhányan leribancozzák. Jogos rá ez a jelző? (A 3 pasi közül csak egyikkel feküdt le, egyszer).
2009. máj. 9. 13:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Mint a magyar népmesékben xD
2009. máj. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%
a ribanc enyhe kifejezés,az ilyen emberre a ku!va a legjobb jelző
2009. máj. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
és meg tudod magyarázni, hogy miért? mert a k*rva PÉNZÉRT tesz meg szolgáltatásokat.. :D ami a barátnőmnél ugye nem történt meg:D Tehát ha nem tudod megmagyarázni hogy miért, akkor hülyeséget írtál.
2009. máj. 9. 13:21
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Tényleg mint Az igazmondó Mátyás Király meséi...loool XD
2009. máj. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Háát, nem egy komoly csaj, az biztos. De a r... kicsit erős. Ha nem egyszerre kavart a pasikkal.
2009. máj. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem egyszerre, egymás után. Szegény próbálkozik találni egy normális pasit.


Én is úgy gondolom, hogy a r*banc erős, nem követendő példa, de amúgy meg nem értem mások miért vele foglalkoznak. Sajnálom őt, mert nagyon bántja ez a dolog.

2009. máj. 9. 13:41
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szomorú, hogy az okoz egyeseknek örömöt, ha másokat cs eszegethetnek...

Barátnőd ne foglalkozzon velük (könnyű mondani, tudom), de azért lehetne megfontoltabb, pár nap után lefeküdni vkivel...

2009. máj. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
szerintem jogos a ribancozás, akárhány éves, 1 hónap alatt 3 fiú kicsit sok. azt hiszi ebből bármi jó ki fog sülni, hogy fűvel-fával összejön? gondolom nem lehet vmi érett ezek alapján
2009. máj. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy tűnik, görcsösen kapaszkodik abba, hogy legyen valakije. Ha kicsit megfontoltabban állna a pasikhoz, akkor ő se keveredne ilyen kínos szitukba, és a fiúk is tisztelnék annyira, hogy ne csak lefektetni akarják.
2009. máj. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
szted amit a barátnőd csinált az normalis? ...mivel nyilvanos oldalon feltetted a kérdést,valoszinu hogy a valasz: NEM! ...
2009. máj. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!