Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehetne venni a barátnőmne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne venni a barátnőmnek a hónap fordulóra?

Figyelt kérdés
előre is köszönöm a válaszokat.
2009. júl. 23. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:
hát az a legfőbb kérdés h mióta vagytok együtt! Én minden hónapban kaptam egy szál vörös rózsát és bár mindig tudtam előre, akkor is csodás volt megkapni! sztem a rózsa és egy doboz csoki nagyon jó!
2009. júl. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Virág, plüss, csoki
2009. júl. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

egyetértek az első válaszoloval egy szál vöröss rózsa és egy doboz bombon:-)

amúgy gratulálok:-)

2009. júl. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan hónapfordulóra, ami nem "jeles", felesleges a bonbon, elég a rózsa. Mondjuk ha fél, egy évesek lesztek, akkor jöhet a többi is mellé. :)
2009. júl. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahogy az előttem szólók is írták függ attól, hogy mióta vagytok együtt. Első hónap fordulóra szerintem egy szál vörös rózsa. Én például volt barátomtól nem a jelesebb hónap fordulókra kaptam meglepetést. Első hónapnál azért nem mert szülinapom volt. 4 hónapra kaptam vörös rózsát. Fél évre meg azthiszem semmi különöset. Nem ezen múlik, de egy szál vörös rózsa mindig jó hatással van a lányra. Néha vegyél neki csak úgy, minden alkalom nélkül. Jólesik minden lánynak.

16/L

2009. júl. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!