Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vehetnék a a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vehetnék a a barátnőmnek 1 hónap után?

Figyelt kérdés
Mivel lephetném meg? gondoltam versre, vagy valami kis plüss-re de jól jönne pár tanács előre is köszi
2008. szept. 20. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy szál vörös rózsa:) Mellé egy szép vers.
2008. szept. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az aranyos plüssállatnak szoktak örülni a nők,márcsak azért is ha alszanak és hiányzik a lovagjuk,ölelhetik a szőrmókot.Én egy plüssállatkára és egy bonbonra szavazok. :)
2008. szept. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem két lehetőség van:


1. Valami apró romantikus dolog, mint pl a már javasolt virág, vagy plüss vagy valami.

2. Valami, amiről tudod, hogy szüksége van rá, vmi kis dolog, de ha megkapja tőled, akkor tudni fogja, hogy figyelsz rá és tudod, hogy mire van szüksége, mire vágyik.

2008. szept. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nézz ki egy előadást a színházban és vedd meg rá a jegyeket. az előadásra öltözz csinosan(szólj neki, hogy csinos leszel, nehogy alulöltözött legyen.)még egy virágot is adhatsz neki. de egy szál elég.
2008. szept. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!