Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok mondani olyan Valenti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok mondani olyan Valentin-napi verseket melyekben a szíved fájdalmát írod le?

Figyelt kérdés
Egy lány elutasított és Valentin-napon szeretnék neki egy olyan verset írni melyben ezt a fájdalmat közlöm.
2011. nov. 13. 09:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
36%
Kicsit még messze van ez nem? Vagy neked addig tartana megírni?:)
2011. nov. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Csak csirpeld, ha tudsz.
2011. nov. 13. 10:35
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
F@sz ki van az Amerika majmolással AZ BÁLINT NAP!!!!
2011. nov. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Jó én is tudom na.De tudsz valamilyen verset.Am én se szeretem az amcsikat.Véletlenűl írtam.
2011. nov. 13. 11:28
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

Valentinnak napján írom,

Holnap ássám meg a sírom.

Átment rajtam egy kék traktor,

Ez volt ám a veszélyfaktor!

Ráhajtott a szívemre,

Taposott a belembe,

Hétfelé repedt a mellyem,

Gyere nyald ki most a seggem!

Impróó :D :D

2011. nov. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
57%

Mikor együtt voltunk,

Tudom, hogy szerettél.

Akkor meleg nyár volt,

Most tél van, hideg tél.

Hogyha már nem szeretsz,

Az isten áldjon meg,

De ha még szeretsz, úgy

Ezerszer áldjon meg!

2011. nov. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%

Esténtként a kupikba jár

Kovács János törzsőrmester,

A lányokat abajgatja

Kidolgozott alsótesttel.

Hazatérve nagyon fáradt,

Szomorú is neje, Eszter,

Bánatában már egy hete

Vibrációs rudat tesztel.

2011. nov. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
49%

Félreteszem az érzéseimet,és mosolygok fájdalmam minden másodpercében... Igen,jól vagyok,ne aggódj miattam...csak akkor fáj,amikor lélegzem.


Egyszer majd te leszel az én helyemben… Fájni fog. Ezt garantálhatom… Nem lesz halálos, de azt kívánod bárcsak megölne a kín. Ha ez megtörténik szeretném első sorból nézni. Nem foglak sajnálni. Még csak nem is nevetlek ki. Egyszerűen csak nézem ahogy arra vársz, hogy valaki betapasztja az űrt a szíveden, amit egy olyan lány okozott, mint amilyen srác Te vagy. Nem fogok beléd rúgni, de szemem sem fog rebbenni, mikor valaki rád veti a végső csapást. Nem gyűlöllek. Egyáltalán nem. Sőt. Akármit is tettél velem, még mindig ugyanúgy szeretlek. Minden emiatt az érzés miatt van. Arról amit tettél velem, nem akarok többé beszélni. Nem akarok rád gondolni, ezért kérlek, ne keress többé, ne játssz velem, ne mosolyogj rám, ne mondd, hogy szeretsz. Nem akarok mást, csak elzárni a szívem egy kis zugába és elfelejteni, hogy valaha is léteztél…


Ha a fájdalmat megszemélyesíteném,rajtad kívül nem jutna más eszembe...


:)

2011. nov. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
45%
uramisten!! szard már le miért kell verset írni meg fájdalmat érezni mert elutasitottak:D Ez még sokszor megtörténik
2011. nov. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
44%
Aú.
2011. nov. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!