Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem nincs rosszabb, mint egy be nem teljesült szerelem. Más is így van ezzel?

Figyelt kérdés

Régen általánosban plátói szerelem fűzött egy fiúhoz, de annyit cikiztek minket, hogy nem jöttünk össze sosem. Sokat álmodoztam, milyen lett volna...Azóta sem jön el osztálytalálkozókra, 15 év eltelt már.

Ráadásul úgy mentem férjhez, hogy mikor összejöttem a férjemmel, épp alakulóban volt egy kapcsolatom egy haverjával, de nem lett belőle semmi, mert a férjem időben lépett, és több hetes gondolkodás után őt választottam. Volt még egy nagyon ciki pillanat, pont az esküvőnk napján, mikor felöltöztem, és kijöttem, csak ez a fiú volt az udvaron, és ő látott meg először...hát azt a nézést soha nem fogom elfelejteni, pedig nem vagyok benne biztos, hogy szeretett, mert nem jutottunk el ugye odáig, hogy összejöttünk volna. Azóta is sokat gondolok arra, milyen jó lett volna inkább összejönni, majd összeveszni,mint így,hogy semmi nem történt, de sokszor eszembe jut mi lehetett volna, és gyakran álmodok is vele.(valószínűleg az erős természeteink miatt nem sokáig húztuk volna, de nagyon erős volt a szexuális vonzalom. Férjem szerint tuti kinyírtuk volna egymást rövidtávon:)) Természetesen a férjemet szeretem, de idegesítenek ezek az álmok, és, hogy nem bírom elfelejteni:(


2009. máj. 9. 14:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, még azt hozzátenném, hogy még esküvőnk előtt, ez a fiú mindig mondogatta férjemnek, hogy megfogta velem az Isten lábát, meg ilyesmiket, de csak viccesen. De aztán hamarosan teljesen eltűnt, minden ismerősével megszakította a viszonyt, hazament a családjához.Mondjuk nagyon nehezen bírta az egyedüllétet, elég depressziós volt, valószínűleg ezért ment haza, de nem értem miért szakította meg a kapcsolatait. Egyszer írtunk neki, de csak egy mondatban válaszolt: "Az életem megállt 2006 végefelé" Írtunk ezután is, de nem válaszolt többet.
2009. máj. 9. 14:35
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Össze kellett volna jönnötök annak idején. :(


Most egész életedre bánni fogod, nem is beszélve arról hogy becsapod a férjed.

2009. máj. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Na ne gondold, hogy ha beteljesül akkor bizti, hogy minden happy lenne... lehet akkor meg a férjed lenne a beteljesületlen kapcsolat.. ki tudja.

Nekem volt 14 évesen egy fickó, aki nagyon tetszett. Ott lakott, ahol a nagymamám, de olyan távolságtartónak tűnt. Aztán mama meghalt, lakást eladtuk, szóval nem találkoztunk kb. 10 évig. Akkor aztán "bemutattak" neki baráti körben, de ő már nős volt, én meg férjnél.

Eltelt újabb 5 év, ismét közös ismeretségi kör alakult ki és ismét összefutottunk. Úgy alakult, hogy a munkánk miatt kb. 5 évre kapcsolatba is kerültünk. Én akkor már ismét független voltam, ő nős, rossz házassággal. Egyszerűen úgy néztem rá, mint egy félistenre. A gondolatával feküdtem, azzal ébredtem. Kerestem a szavai közt, hogy mivel utalt, utalt-e valamiféle vonzalomra. Kb. két-három év kellett, hogy előrukkoljon vele: ő is így érez, mint én...Még egy félév küzdelem következett (tiszteletben tartottam a családját, nem akartam belemászni az életébe). Belenyugodtam, hogy beteljesületlen szerelem lesz és szenvedtem tovább a gondolattól.

Aztán jött egy olyan délután, aminek meg sem kellett volna történnie... és még néhány. Közelebb kerültünk egymáshoz fizikailag is, de közelebb engedett magához lelkileg is. És tudod mit? A megkoszorúzott hős szobra leszállt a földre és ember lett. Még csak nem is tiszteletreméltó ember. A kapcsolatot én hagytam abba. Szégyelltem magam, amiért belementem. Ma már azt mondom, maradt volna befejezetlen szerelem.

2009. máj. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Húú, ez nagyon jó történet, kár, hogy ez lett a vége annyi év vágyakozás után::(

Az első válaszolónak meg annyi, hogy miért csapom be a férjemet? Tud mindenről, büszke magára, hogy annó őt választottam, és tudom, hogy jól döntöttem, nade a kíváncsiság ugye..:) vagy minek nevezzem

2009. máj. 9. 15:03
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Na, szerintem van annál rosszabb, mint egy be nem teljesült szerelem. Mondjuk az, ami beteljesül, és aztán óriási csalódást, vagy fájdalmat okoz. Abba sokan bele is betegszenek! De abba, hogy valakivel sosem jártál... nem kéne!


Így most esetleg van egy szép emléked a fiúról. Nem tudhatod, hogy milyen lett volna vele, ennyi.


Ha nagyon össze kellett volna jönnötök egymással, akkor pl ő már lépett volna, vagy jelzett volna feléd. De lehet, hogy ő csak egy kis testi vonzódást érez, és egyébként meg más nők érintik meg igazán a lelkét!

Nem hiszem, hogy 15 évig csak remetéskedett.

Annak oka van, hogy nem jöttetek össze. Pl. amikor lehetett volna, te sem rá hajtottál, hanem egy haverjára, hm?


A férjedet ne nyúzd ezzel a dologgal tovább. Nagyon szar lehet neki ilyesmiket hallgatni, hogy mi lett volna, ha a Puffnáger Pistihez megyek hozzá?!


Annak is oka van, hogy ti együtt vagytok!

Ő, VAGYIS A FÉRJED A TE BETELJESÜLT SZERELMED!


Igen, ha a férjedre így gondolsz, bizony lehetne ennél rosszabb is a helyzeted!

2009. máj. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%

folyt:


A férjes haveros dolgot lehet, hoyg félreértettem, de a lényegen nem változtat.


Lehet, hogy te ilyen bizonytalan típus vagy, és csak jót tesz neked és életednek, ha egy határozottabb férfi kezében tartja a sorsotokat!

2009. máj. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Ismerős a szitu...én is hasonló képen viszonyulok\viszonyultam egy lányhoz (ő is hozzám).Neki már családja van jó pár éve,férj, kisbaba,most tervezik a második gyerkőcöt,szóval éldegélnek (hála az égieknek).

Mi sem jöttünk össze,és néha amikor beszélgetünk fel is hozza valamelyikünk ezt a témát hogy milyen kár hogy mi nem jöttünk össze meg stb stb . Azóta nagyon jó barátok vagyunk a lánnyal, sokat beszélünk, jóba vagyunk és örülök hogy boldog és jó élete van. Azt mondják hogy semmi sincs véletlenül....lehet hogy nem teljesedett be kettőnk között a szerelem, de szert tettem egy nagyon jó barátra aki mindig meghallgat,aki segít,akire számíthatok stb.

Persze én se fogom soha elfelejteni amit iránta éreztem anno.

Nagyon jó barátok lettünk,talán lehet hogy így jobb is,még ha annak idején meg is szakadt a szívem érte, de örömmel tölt el hogy boldog és szép,egészséges családja van és hogy tényleg jó barátok vagyunk :)

Nekem is van barátnőm és tiszta szívemből szeretem,eszem ágába se lenne megcsalni senkivel.A barátnőm is nagyon jóba van a lánnyal, és én is a lány férjével és tényleg örülök hogy mindkettőnknek jól alakult az élete és hogy még a mai napig ilyen jóba vagyunk.

Lehet csupán maga az emberi kapcsolat hiányzik az illetővel,hogy tudd jól van,mit csinál stb. Próbálj minél kevesebbet gondolni rá meg "mi lett volna ha..." mondatokkal ábrándozni.

2009. máj. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!