Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom mostanában elhanyago...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mostanában elhanyagol a haverjai miatt, mi legyen? (TÖBBI LENT)

Figyelt kérdés

Szeretjük egymást nagyon-nagyon, majdnem egy éve együtt vagyunk, viszont mostanában elkezdett a haverjaival járogatni ide-oda, engem pedig elhanyagol.Tudja hogy engem ez nagyon zavar, mégsem érdekli.Nos, mivel tudom hogy nem fog ezen az életstílusán változtatni csak egy kérésre, ezért én is szeretném kicsit éreztetni vele, hogy nekem is van életem mellette, és szeretném ha most ő is így érezne mint én, zavartan, akkor hátha meglátja, hogy nem ez a megfelelő mód élni.

Mit csinaljak? Talalkozzak többet a barátnőimmel helyette?

Esetleg azokkal a fiú ismerőseimmel, akiket rég nem láttam?

...

Vagy egyáltalán hogy viszonyuljak ehhez?Nyeljem le? Meg se szólaljak mikor felhoz egy ilyentémát hogy a haverjaival menne valahova helyettem, és mondjam azt hogy oké?

Nincs ötletem.

Nem szeretnék olyan válaszokat hogy mekkora ribanc vagyok,mert nagyon hűséges vagyok és imádom őt, de kérlek. Ez ebben a helyzetben most nem segít.

Előre köszönöm.


2011. nov. 13. 20:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Kort írhatnál.. Am nem lehet állandóan ott melletted jóhogy néha kimegy haverjaival valahova
2011. nov. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Szerintem jól érzed, mivel engem is zavarna, ha elnyagolna a párom. Szokott mesélni hova megy és mit csinál??? Néha azért legyél akaratos és mond meg neki, hogy most nem, most nem mész el, hanem velem maradsz, vagy hasonló. Szerintem nem kell mindig nyelned emiatt. Légy akaratos:):)
2011. nov. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 DiMalto ***** válasza:
nem muszály menned sehova,elég ha csak ő akar talizni,lepattintod egyszer kétszer csak ugy ok nélkül,és ha behisztizik akkor jelezd h neked is ilyen s.arul szokott esni ha ő cserél le a haverokra.......
2011. nov. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

A régi pasi haverjaiddal nem kell találkoznod mert abból csak is balhé lesz az tuti!A barátnőiddel nyugodtan menj el többször hátha észreveszi magát!Miért nem kérdezed meg hogy ilyenkor miért nem visz el magával?Ha Én szeretek valakit akkor ugyanúgy belefog tartozni a baráti körömbe és nem gáz elvinni a haverokkal együtt bulizni...

Szerintem ez a kapcsolat hanyatlóban van hogy te így érzel!Vagy ülj le vele és beszéld meg vele ha ez így folytatódik akkor szakítasz vele,vagy gondolkodás nélkül adjad ki az útját.

2011. nov. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 szamóca.. ***** válasza:

"légy akaratos"?? aztán két hét múlva vgasztalhatod mert kidobta a pasija mert hisztis volt.


légy trükkös, helyette. menj vele te is a haverjaihoz, barátkozz össze velük. ez mindenre megoldás...

2011. nov. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Persze a haverjait ismerem, szeretnek is, elvileg. :)

Viszont nem lehetek mindig vele mikor a haverjaival van, voltam már sokszor úgy.

Persze, én értem , hogy el akar menni nélkülem is, de mostanában nem is vagyok vele már, annyit van nélkülem.: |

2011. nov. 13. 20:22
 7/25 anonim ***** válasza:
Akkor dobjad ki ideiglenesen és meglátod hogy érez irántad!!!
2011. nov. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
azt azért nem akarom.
2011. nov. 13. 20:29
 9/25 anonim ***** válasza:

Ha tényleg elhagy akkor jobb előbb mint később!

Semmi nem tarthat örökké!!!

De tudod mit nem dobd ki ideiglenesen csak jáccad el hogy szakítani akassz vele és nézd a reakcióját és a végén mond meg neki hogy csak hazudtál hogy ez csak egy rossz vicc hogy rájöjjön hogy mit is érsz neki...De ebből ne csinálj rendszert mert abból csak bajok lehetnek!

2011. nov. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Ezt azért nem akarom, mert már egyszer megvicceltem vele egy pár percre, hogy oké vége, nem tudom miért, hülye voltam, és teljesen kiakadt és kifordult önmagából és hirtelen depresszióba kezdett, szóval ilyennel nem játszok inkább:D
2011. nov. 13. 20:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!