Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában nagyon elhanyagol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában nagyon elhanyagol a párom. Mit tegyek? Vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Sokat dolgozik (napi 12 órát), szóval alig vagyunk együtt. Szabadnapján meg inkább pihen egész nap, vagy a haveroknak segít valamit. Alig vagyunk együtt. A szexhez sincs nagy kedve. Talán heti 2-szer rászánja magát, de akkor is olyan mintha csak én akarnám. Nem tudom mit csináljak. Pedig azt mondja, h szeret.

De én vágyom arra, h törődjön velem!

Mostanában egyre többet gondolok egy másik srácra. Múltkor vele is álmodtam. Nem akarom megcsalni a párom...de nem tudom meddig bírom ezt így...Hogy mentsem meg a kapcsolatunkat? (már 2és fél éve együtt vagyunk)


2011. okt. 10. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Először is!


A szeretlek - szót egyesek könnyen kimondják, nincs tisztában a jelentőségével, nem is érdekli őket csak mondják mert azt kell...... de lehet h a te párdo ezt komolyan is gondolja....de lehet h csak megszokás


A szexet nem kívánja: - nem igazán van megelégedve a méretével, vagy a teljesítményével, vagy Veled, vagy csak impotencia zavarokkal küzd....vagy a legrosszabb esetben abbol a 12 órábol 30 percet kefél is.


Sokat segít szabadidejében a haveroknak: - 1. ez lehet az, hogy szabadságra vágyik a párja nélkül akar lenni, hülyülni akar, 2. csak megszokta a párját azaz téged, és néha elég vagy neki. de annyira nem szeret veled lenni.


Hogy mentsd meg?? - ez jó kérdés....

Az első 3 feltételezésemre ha nagyjából tudod a választ, akkor megtudod, hogy "MEG AKAROD E EGYÁLTALÁN MENTENI EZT A KAPCSOLATOT"


RÓLAD:

- szereted??? - mint embert, mert megszoktad, mert ismered minden hülyeségét meg jó oldalát is?? szereted mint embert?

Vagy szereted mint az ember az élete párját, akinél vágyik arra, hogy ölelje szorítsa és el se engedje? --Erősen kétlem!

- És lehet h lusta vagy új kapcsolatba kezdeni lehet lusta vagy új kapcsolatot felépíteni megismerni valakit....


Na ha ezeket el tudod dönteni akkor szólj!

És akkot tudod h akarod e még.... VAGY a másik pasi érdekel akiről minden éjjel álmodsz és lassan szerelmes is leszel bele....??????

2011. okt. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először próbálj meg vele beszélni nagyon komolyan,hogy neked ez így nem jó...nekem is volt már ilyen elhagyatott érzésem,de csak azért,mert távkapcsolatban élünk,de megbeszéljük mindig,hogy ha van valami,ami nem jó...kommunikálni kell...vagy próbálj meg valami programot szervezni,ha fontos vagy neki,akkor nem a haverjaival fog lógni egész nap,hanem rád is szán némi időt...ha viszont úgy érzed,hogy csak a megszokás miatt vagy mellette és nem vagy boldog,akkor merj lépni és szakíts vele...nem könnyű,de ha csak vársz a csodára,hogy rendebe jöjjenek a dolgok,akkor sosem leszel boldog...
2011. okt. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Végül rendbe jöttek a dolgok?:)
2014. okt. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!