Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiányzik a barátom! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik a barátom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pénteken jöttünk össze.:) 36km távolság van köztünk,ezért egy héten egyszer találkozunk.. Nekem már most nagyon hiányzik,de hol van még jövőhét péntek.. Most épp tanulásba fojtom a "bánatom" legalább valami hasznosat csináljak ha nem lehetek vele.. Mit csináljak,hogy kicsit eltereljem a gondolataimat és ne azon kattogjon az agyam folyton,hogy mikor lesz már péntek?Hogy hamar elteljen ez a pár nap?
2011. nov. 13. 20:53
 1/8 A kérdező kommentje:
16 évesek vagyunk.
2011. nov. 13. 20:53
 2/8 anonim ***** válasza:
nyulj magadhoz
2011. nov. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De vicces vagy..
2011. nov. 13. 21:00
 4/8 anonim ***** válasza:
megbaszott már?
2011. nov. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én kb 400 km-re vagyok páromtól és csak 2-3 hetente látom őt... gondolja arra, hogy lehetne sokkal rosszabb is!
2011. nov. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rúgj be és szívj el egy 30cm hosszú spanglit. Tuti, hogy nem fogsz rá gondolni.
2011. nov. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
AZ UTOLSÓT NAGYON ADOM:d:d:d:d
2011. nov. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem is hiányzik:S olvasd el az üzeneteit..:)
2011. nov. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!