Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudott a barátnőm. Megbocsás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudott a barátnőm. Megbocsássak neki?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel most békültünk ki és amíg nem voltunk együtt elment pár fiúval meg a barátnőével fürdőzni.Alapból féltékeny tipus vagyok.. csak az a baj h a barátnőm azt hazudta nekem, hogy tesójával ment... haverom mondta meg nekem, hogy velük volt, rákérdeztem és letagadta! igaz aztán bevallotta és azt mondja a szerelmem, hogy csak azért hazudott mert tudta, hogy kiakadtam volna, de nemtudom ezt hogyan is lehetne megbocsájtani..
2011. nov. 14. 00:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"Alapból féltékeny tipus vagyok"

"csak azért hazudott mert tudta, hogy kiakadtam volna"


Remélem érted, miért emeltem ki ezt a 2 gondolatot, illetve tettem őket egymás mellé.

Ha gyakorlatilag hazudozásra kényszeríted, ne lepódj meg, ha hazudni fog...

Mellesleg, fürdő? Komolyan, térj már észhez... Oda kikapcsolódni mennek az emberek, nem kefélni!

2011. nov. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a barátnöd kérdésére nemrég válaszotlunk ugyanitt XD
2011. nov. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2011. nov. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
xD hehe tényleg...mindjárt jön az anyuka-kisfiam barátnője átvágta a kisfiam,elment fürdőzni és letagadta,mit tehetnék?
2011. nov. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez az egész mekkora fake, oda vissza, barátnőstül mindenestül... :D:D:D:D
2011. nov. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ha engedi hogy seggbebüntesd.
2011. nov. 14. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
persze h fake... csak a vak nem látja két zsiroshajú kövér csipszzabálo f@szcibálo mamakedvence kis alamuszi kö*ög szórakozik éjjelente...
2011. nov. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 LadyLee ***** válasza:
Maximálisan egyetértek az elsővel - ha kikényszeríted, hogy hazudjon egy teljesen ártatlan szituációban, legalább ne hozd már fel ellene.
2011. nov. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is egyetértek.
2011. nov. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én akkor hazudnék a barátomnak ehhez hasonlót, ha:

1. Csak szivatom, és egy másik sráccal kavarok mellette.

2. Tudom, hogy féltékeny típus és nem szeretném ezzel felidegesíteni, mert szeretem :D

2011. nov. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!