Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm irt a volt barátján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm irt a volt barátjának hogy soha nem fogja elfelejteni! Meg szemezett az egyik fiuval most mit csináljak? Megbizhatok még benne? Mert amikor kérdeztem ezekről azt mondta hogy nem igaz! Megbocsássak neki?

Figyelt kérdés
2009. febr. 6. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
ha szereted, igen. Ha nem szeret, úgysem tudja sokáig eljátszani, hogy boldog veled. Mióta vagytok együtt?
2009. febr. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te jó ég! A helyesírásod alapján nagyon gyerek vagy még! Hogy a francba lehet így írni???
2009. febr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem adhatsz neki még egy esélyt,de van egy olyan érzésem,hogy nem megbízható a barátnőd.

Egyébként honnan tudod,hogy mit írt a volt barátjának?És,hogy szemez egy másik sráccal?

2009. febr. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt nemtudom megmondani, hogy megbízható-e, mert nem ismerlek titeket!

Akik szerették egymást, szokták írni és mondani, hogy "soha nem foglak elfelejteni", mert ez így illik. Es amúgy is igaz, senkit nem lehet csak úgy elfelejteni. Es ha szemezett valakivel? Akkor mi van? Normális dolog, szerintem te is szoktál, ha jársz valakivel, az nem azt jelenti, hogy már rá sem nézhetsz másokra!

2009. febr. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!