Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mit szólnátok, ha a volt barátnőtök megkeresne titeket váratlanul?

Figyelt kérdés
Másfél hónap nem beszélés után. Mondjuk csak úgy facebook chaten rátok írna(azért nem sms, személyes módon, mert ennyire nem akarok bizalmaskodni) De semmi erőltetettség, csak kedvesen, "érdek nélkül" megkérdezné, h mizu veletek? Hogy vagytok? stb. Mit reagálnátok?
2011. nov. 14. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Válaszolnék neki.
2011. nov. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De örülnétek neki? Meglepődnétek? Az, h válaszolnál neki oké, de beszédbe is elegyednél vele?

(Tudom mindenkinél más, ezért csak érdeklődöm.)

2011. nov. 14. 17:34
 3/9 MariskaHargitai ***** válasza:
Elmondanám neki,hogy mizu velem, csak úgy nagy vonalakban. Csak olyan dolgokat mondanék el, amiket bármelyik idegennek, majd elegánsan lekoptatnám!
2011. nov. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát kérlekszépen ez sokmindentől függ pl: hogyan váltatok el, a csávónak van-e barátnője vagy kiszemeltje. De ha megkérdezed hogy "mizu" attól még nem lesz kiakadva szerintem
2011. nov. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 WhiteLabel ***** válasza:
hát mivel menyasszonyom van, így eligazítanám kicsit, ha nyomulna, ha nem akkor nem zavar, viszont ha szabad lennék egy menetre beférne az időrendembe:D
2011. nov. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazából nem váltunk el csúnyán. Neki még vannak érzései a volt barátnője iránt és én ezt tiszteletben tartom. Nem volt nagy veszekedés, semmi különös, sőt én még bocsánatot is kértem tőle, mert egy ideig bunkóztam vele(nem értettem, h miért viselkedik furcsán, nem tudtam, h még máshoz húz a szíve). De nekem hiányzik... És gondoltam egyszer még megpróbálom, aztán majd Ő eldönti, h a szeretne e vmit tőlem. Am nincs barátnője és nagyon magányos(ezt több mindenből le tudom szűrni, sőt tisztában vagyok vele+közös ismerősök)
2011. nov. 14. 17:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Megbeszélnék vele egy randit. Megdugnám. Beletörölném a farkam.3,14csán rúgnám, és elhajtanám.
2011. nov. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szval kihasználnátok? Ennyi?
2011. nov. 14. 17:41
 9/9 MariskaHargitai ***** válasza:
Ez fordítva lesz...Ő fog kihasználni téged.
2011. nov. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!