Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizonyítsam be?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy lány akibe szerelmes vagyok.2 éve ez lány járni akart velem akkor viszont mivel a barátnőire jobban hallgattot ezért mondtam neki hogy bocsi de nem. Most viszont én szeretnék vele járni de ő is érez irántam valamit mert írta és pl a buszon az ölemben is ült, de ezek ellenére azt mondta bizonyítanom kéne hogy mennyire szeretem de mivel sajnos nagyon keveset tudunk találkozni mert az anyjáék nem nagyon engedik el. Sajnos erőm még nem volt arra hogy elmenjek hozzájuk és elkérjem pedig az anyukája biztos elengedné, és azt sem tudom hogy ha elmennék hozzájuk pl az anyukájának vigyek-e valami virágot vagy ilyesmit mert ő nem ismer mert azért szerintem üres kézzel nem mehetek oda.
2011. nov. 14. 19:08
 1/5 netzsaru ***** válasza:
hány éves vagy? ezt kihagytad, komolyabbat szeretnél vagy mást, írd le ezt is és akkor jobban rá tudunk vezetni a megoldásra
2011. nov. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon kedves tőled a virág dolog!

Szerintem az tuti ötlet,a csaj is 1ből odáig lenne+vissza,főleg ha neki is viszel.:)

Mindenképp hívd el valahová,diszkóba könnyen megy a dolog pl.

Sok sikert!

2011. nov. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 netzsaru ***** válasza:
virág, bonbon, egy apróság, valami amit saját magad készítettél, mozijegyek... igazából bárminek örülne szerintem, örül hogyha láthat főleg hogyha keveset tudtok találkozni.
2011. nov. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok,és komoly kapcsolatot szeretnék tőle,a Discoba hívást hát nem tudom nem nagyon engedik el sehová sem de ha elkérném előfordulhat.
2011. nov. 15. 16:29
 5/5 A kérdező kommentje:
Írjatok légyszi!!!!!!!!
2011. nov. 23. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!