Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti éreztetek már ilyet? És ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti éreztetek már ilyet? És ha igen akkor h oldottátok meg?

Figyelt kérdés

érezted már azt hogy valakibe nagyon szerelmes vagy egy olyasvalakibe aki csak fájdalmat és szenvedést okoz neked de te mégis vele vagyok és foglammad sincs h minek... és nem birsz vele szakitani mert nem birnád ki nélküle ellenben ő veled ugybánik mint egy kutyával???

Én most nagyon ezt érzem a mostani kapcsolatomban.. Segitesetek mit kéne tennem.!?


2011. nov. 14. 19:25
 1/5 A kérdező kommentje:
ne haragudjatok a helyesirásért :/
2011. nov. 14. 19:26
 2/5 anonim ***** válasza:
szakíts vele, nem érdemli meg hogy szeresd!
2011. nov. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
:( Sajnálom. Ám mióta tart a dolog?
2011. nov. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ájron ***** válasza:
Én kapcsolaton kívül éreztem ugyanígy. Olyan érzelmi sérüléseim voltak utána, hogy leírhatatlan. Ez ellen nehéz tenni. Sőt. szerintem nem is lehet
2011. nov. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha régóta vagyotk együtt, és látod, hogy nincs esély a változásra, akkor hagyd a dolgot akármilyen nehéz is. Akkor sokkal rövidebben fogsz szenvedni, mint ha egész életedben egy ilyen emberrel élnél. Adj esélyt egy új szerelemnek, ahol te is viszont leszel szeretve!

Egyik barátnőm (egy tök szép és szimpatikus lány) 7 évig! tűrte a pasiját-aki nem csak, hogy belekötött a csaj külsejébe (hogy nem elég nagy a melle, túl vékony a vádlija stb), de meg is csalta többször is, de mindig visszakönyörögte magát. És mialőtt valaki lehülyézi a lányt hozzáteszem, hogy a szerelem nagy úr, ezért nem szakítottak hamarabb.. Végül ége lett, és barátnőm hamarosan (pár hónap múlva) rátalált arra, aki mst a férje :). Most tök boldog, nem lehet leírni a különbséget, annyira megváltozott a barátnőm, szinte kivirágzott. Boldog.

Szerintem szakíts!

2011. nov. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!