Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy, hogy kezdtek beleőrülni a magányba?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 19:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
IGEEEEEEN!!!!!!!!
2011. nov. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Meg, hogy nincs senki, akit érdekelne, hogy élsz vagy nem?
2011. nov. 3. 19:46
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. nov. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én jól megvagyok itt a magány erődjében.

Superman.

2011. nov. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

elég gyakran érzem ezt, olyankor elmegyek egy buliba kitombolom magam, és a legközelebbi villanykarónak elmondom a bánatom. :)

viccet félretéve, tényleg gyakran érzem ezt és utálom ezt az érzést, de nem tudom mit kéne tennem.

2011. nov. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Beleőrülni nem, de belefásulni igen.


Nem vagyok egy top csávó, de olyan szarul sem nézek ki, mondhatni átlagos vagyok kinézeti szempontból. Megdolgoztam 19évesen mindenért, amit eddig szereztem, és ez nem kevés, a korosztályomban elég tehetős vagyok, viszont ezzel nem vágok fel.


De egyszerűen nem tudom, mi van. A legtöbb lánynál eddig kiestem a kinézetem miatt, mert azért a 16-20 év közöttiek nem egy 10/6ra vágynak. Ok, kiheverem. Aztán akinek a rostáján átestem, és tetszettem, azoknál meg a belső tulajdonságom volt az ok az össze nem jövésre/szakításra, és ekkor általában ezt mondták, hogy azért, mert félreismertek, másnak láttak mint ami vagyok. Gyerekkori sérelmek miatt kiépült bennem egy védelmi rendszer, ami távoltartja a legtöbb embert, és azokkal nagyon, nagyon távolságtartóan viselkedek. Viszont akit közel engedek, azzal nagyon, de nagyon kedves vagyok. Így aki egy távolságtartó, meghódítandó alakra vágyik, az téved, és mást kap amit várt. ezt nem én találtam ki, ők mondták.


Nyílt, közvetlen viszont egyszerűen nem tudok lenni az emberekkel, mert olyan, mintha megerőszakolnám magam. Csak a közeli barátaimnak, illetve a barátnőmnek tudom kiadni magam. De egyszerűen elkeserít, hogy a lányoknak ez nem tetszik, komolyan mondom, nem tudom, hogy mit csináljak már...

2011. nov. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
igen, és akkor elmegyek sörért vagy borért álltalában
2011. nov. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
2-3 havonta szoktam ezt érezni és az egyedüllét a magány teljesen megváltoztatott,nincsenek terveim,céljaim már mert aki egyedül van az mért tervezne mással ha nincs párja.Sokan ezt nem értik meg.Elmegyek dolgozni aztán haza,otthon pihi semmi melo,régen nem ilyen voltam,olyan 10-év után már teljesen megváltozik aki ilyen helyzetben van.Vannak barátaim akikkel szórakozni is elmegyek akár 2 hetente,mikor hogy.De a magányt ők nem tudják pótolni.35F
2011. nov. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Igen, mostanában egyre többször.


Nemrég jöttem rá, hogy különbség van magány és egyedül lét között.

Sokáig nem zavart, hogy egyedül vagyok, sőt, sokszor szerettem egyedül lenni.Néha most is szeretek.

De most megtapasztaltam, hogy milyen magányosnak lenni. S ezt egyáltalán nem szeretem. De ugye vagy megszokod, vagy megszöksz.

Csak mi tudunk változtatni rajta. Vagy elfogadjuk a magányt, vagy változtatunk rajta, teszünk ellene.

Ez nem mindig sikerül, de törekedni kell rá.

S idővel a változtatás nem egyszerű.


28L

2011. nov. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 kovpet ***** válasza:

20:15 Egy idő után az sem segít.

Magányosnak meg lehet lenni akkor is, ha nem vagy egyedül :(

2011. nov. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!