Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az első barátnőm szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első barátnőm szakított velem. Hogy viseljem ezt el?

Figyelt kérdés

Nem illettünk nagyon össze, de viszonylag sokáig jártunk és szerettem. most meg azt mondja neki már nem jó a kapcsolatunk és semmi esély a folytatásra. tudom, hogy 1000 ilyen kérdés volt már,de tudnátok segíteni? nekem nincs rutinom ebben. hogy a legegyszerűbb feldolgozni?

vesszünk össze és töröljem az életemből vagy maradjon meg a kapcsolat?


2011. nov. 14. 01:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Szesz.


De nebánkódj, majd 20-on felül mikor kicsit megemberesedsz nem lesz már ilyen gondod ;)

2011. nov. 14. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hagyd úgy ahogy van. sok barátnőd lesz még.
2011. nov. 14. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A szesz az megy, de amikor otthon vagyok mégis csak rá gondolok és arra hogy mit vesztek el ezzel. szóval kéne valami kiegészítő megoldás (nem a drogra gondolok)
2011. nov. 14. 02:03
 4/10 anonim ***** válasza:
másik nő biztosan segíteni fog elviselni/elfelejteni
2011. nov. 14. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ott még nem tartok sajnos. az lenne a konkrét kérdés, hogy jobb ha a szakítás ellenére továbbra is tartom vele a kapcsolatot, vagy inkább próbáljam megutálni és soha többet nem beszélni vele?
2011. nov. 14. 02:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem kell megutálni. Elég ha csak a köszönő viszony marad meg. Ha barát akar maradni mond meg neki hogy neked az úgy nem megy. Csak a köszönő viszony és kész. Amúgy meg igen egy másik csak aki jobban néz ki és jobban is kefél :D
2011. nov. 14. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hat oreg nem irigyellek..ugyan ebben a cipoben jarok en is..piszok nehez
2011. nov. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez sokmindentől függ...

én első komoly szerelmemmel miután szakítottunk (közös megeggyezéssel) azóta is nagyon jóba vagyunk, gyakran beszélgetünk mind a mai napig.

viszont volt egy olyan 3éves kapcsolatom, aminek én vetettem véget, azóta a lány hozzám se szól (hozzátenném azért, hogy miután szakítottunk, 3 nappal később volt új barátja, amit azért kicsit furának tartottam, mert én csak egy évvel később kezdtem csajozni újra)

szóval ez változó. de ha megbántott a kedvesed, akkor mi értelme játszani azt, hogy nincs semmi gond? nyugodtan utáld meg, ne szólj hozzá, ha ezt érzed jónak. ygy legalább ő is emlékezni fog hogy legközelebb ne csináljon ilyet egy pasival se.

2011. nov. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 LadyLee ***** válasza:
100%

Az, hogy tartsd-e vele a kapcsolatot, vagy sem, elsősorban attól függ, hogy el tudod-e viselni a közelségét, vagy sírógörcsöt kapsz, ha meglátod. Mivel még nyilván nem vagy túl a dolgon, így lehet, hogy egyelőre érdemesebb lenne kicsit tartani a távolságot. Aztán barátkozhattok még később.


Én általában valamennyire megtartottam a kapcsolatot az exeimmel, de ez azért volt, mert mire szakítottunk, már nagyjából feldolgoztam, hogy vége, és tudtam kezelni a helyzetet. De semmi gond nincs azzal, ha neked ez még nem menne - akkor kerüld egy kicsit.

2011. nov. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Próbálj meg más lányokkal ismerkedni. Úgy könnyebb lesz elfelejteni
2011. nov. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!