Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek az újrakezdésben?

Figyelt kérdés
Volt már kapcsolatotok, amit újra tudtatok kezdeni. Mit gondolsz másfél hónap nem beszélés után újra lehet kezdeni?

2011. nov. 15. 08:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszek.....
2011. nov. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim alapján nem kéne döglött kutyát ruddalni
2011. nov. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

nem hiszek


ha az első kapcsolat nem valamilyen külső tényező miatt ért véget( pl távolság, elköltözés, vagy bármi ilyesmi, tehát nem maga a kapcsolat ment tönkre), akkor ami nem működött elsőre, másodjára sem fog... ha voltak problémák, azok ugyanúgy fennálnak majd, sőt, lehet még újak is előjönnek


még egy esetben tudom elképzelni a fent említetten kívül, hogy mégis működjön, ha mondjuk az első "járás" még nagyon gyerekcipőben történt, tiniként, és majd később az érett, felnőtt felek kezdik újra... ebben az esetben történhet annyi változás, hogy működjön, de alapesetben felnőttek közt nem

2011. nov. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Abból jó nem sül ki. Kétszer is visszafogadtam az exemet. Harmadszorra nem.
2011. nov. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt én is így tapasztaltam! Ami nem megy azt nem kell erőltetni.
2011. nov. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszek az újrakezdésben
2011. nov. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nekem bejött...
2011. nov. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet a kategorikus elutasítással úgy általában, de tény, hogy ellenpéldát sem tudok, hogy ezt bizonyítsam.
2011. nov. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ahol egyszer probléma volt, ott elő fog jönni az újra. Valamiért csak szétmentetek, az mitől változott volna meg az utóbbi másfél hónapban?


27/n

2011. nov. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sajnos én sem tudok erre példát felhozni.Szerintem nem működik.Csak sajnos,ha lezáratlanul történt a szakítás,maradtak benned kérdések,akkor nehezebb feldolgozni a dolgokat....
2011. nov. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!