Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret és átnéz rajtam?

Figyelt kérdés

Sziasztok 18 vagyok, a barátnőm 15. Például ketten vagyunk otthon, és úgy csinál, mintha nem is lennék ott. (Átnéz rajtam, hozzám sem ér... :()


Mikor ezt megelégelem, és otthagyom (elköszönök tőle), akkor teljesen kiakad (nem hisztizik, hanem szomorú), hogy mi a baj.


Szexhez sincs már kedve, de ha bemelegedünk (ölelkezés+csókolózás elég) alig tudom leállítani, és onnantól egész nap csodálatosan viselkedik. (Érzem, hogy szeret).



Tehát tudom, hogy szeret, de ha "még nem történt semmi", akkor egyszerűen átnéz rajtam (Ha átölelem akkor is teljesen passzív, mint egy fadarab :) :( ).



Ez mégis mit jelent, miért csinálja ezt? Tudom kezelni valahogy?


2011. nov. 15. 18:04
 1/1 netzsaru ***** válasza:
vannok olyanok akik naponta kívánják a szexet ezzel nincs sembi baj. A szex stresszoldó, lehet hogy csak utána?képes kibontakozni, igazából megnyílni.
2011. nov. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!