Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudjok békén hagyni egymást, miért? Féltékenység is lehet? 20L

Figyelt kérdés
ma beszéltem a pasimmal és egy éve van egyűt a barátnőjével kb. (5-6 szakítás után újból) és ítra nekkem hogy el akrja jegyezni még az éven,nálunk ez szóba se jött!pedig 4 évig voltunk egyűtt,mi is soksor szakítutunk,sőt még van mai napig is hogy úgy összeveszűnk hogy kitöröljűk egymást facebookról aztán megunjuk és vagy ő vagy én újból bejelüljűk egymást.Nekkem is van párkapcsolattom.Nha én is írok nekki olyanokat hogy féltékeny legyen.Egyszerűen nem tudjok egymást békén hagyni!Ő 23 ém meg 20 éves vagyok
2011. nov. 15. 20:00
 1/5 DiMalto ***** válasza:
Neked nem kellene erőltetni,ezt az írás dolgot,mert nem az erősséged.....Amúgy meg a kérdésre a válaszom kapcsolódik a bevezető részhez ,szerintem a helyzetetek is visszavezethető az iq-tokra....
2011. nov. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kösz a bunkó válaszodat de nem ez volt a kérdés és ha ideges vagyok így írok!!!és ha tudsz olvasni újból olvasd el a kérdést IQ bajnok -.-
2011. nov. 15. 20:25
 3/5 DiMalto ***** válasza:

elolvastam, de ne nem változott a véleményem!!

indoklásul:

"mai napig is hogy úgy összeveszűnk hogy kitöröljűk egymást facebookról"

"Nekkem is van párkapcsolattom.Nha én is írok nekki olyanokat hogy féltékeny legyen"


Ez szerinted mennyire felnőttes dolog???

2011. nov. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
inkább ne is írj jó?köszi
2011. nov. 15. 20:46
 5/5 DiMalto ***** válasza:
:) ok :)
2011. nov. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!