Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar tőlem valamit?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác és jóban vagyunk. Egy busszal járunk a és van mikor megvár (múltkor másfél órát várt rám...), csomót szoktunk beszélgetni, meg most fent voltam facebook-on, és ahogy felmentem feljött msn-re és rám írt, meg ha fent van egyből rám szokott írni... És most megkérdezte, h tetszik e nekem. Mondtam, h nem tudom. (Mert aranyos, meg minden de ő még csak 17 én meg már 19. Ami mondjuk nem probléma, csak furi :D ) De mondjuk tudom, h van barátnője....:S

Bocsi a hülye fogalmazásért :)


2011. nov. 15. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha van barátnője, akkor szvsz:

a.) csak hülyít

b.) tetszel neki, csak kényelmesebb neki így(nem kell kirúgni a bnőjét, béke van)

Úgy gondolom, ha tetszik, kérdezz rá, hogy mi van(ha ő megtett, te miért ne tehetnéd) és ha azt mondja te tetszel neki/téged szeret, akkor állítsd válaszút elé: Te vagy a barátnője, ne legyen már olyan gerinctelen, hogy kétfelé áll a botja!(Elnézést a kicsit obszcén megfogalmazásért) Ha nem tetszik, egyszerűbb az eset, hagyd az egészet a francba!:)

17/F

2011. nov. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát az az igazság, h egész bejövős a srác... v nem tudom, nem hiszem, h rákérdezek, az milyen fura lenne már. :s Köszi a válaszod :)
2011. nov. 15. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!