Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány gyűrűt visel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány gyűrűt visel akkor biztosan van barátja?

Figyelt kérdés
az egyik lányon a múltkor nem volt semmilyen gyűrű. Ma a jobb gyűrűs ujján és a jobb mutató ujján is volt gyűrű. Ez jelenti azt, hogy barátja van és mit jelent a mutató ujjon való viselés ?
2011. nov. 15. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem biztos... én is viselek gyűrűt... néha többet is... még a gyűrűs ujjamon is, még sincs senkim :)
2011. nov. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 MariskaHargitai ***** válasza:
100%
Nem biztos. Lehet, hogy kapta a szüleitől, barátnőjétől, vagy vette magának...
2011. nov. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Nekem péniszgyűrűm van. Akkor nekem is van barátnőm?
2011. nov. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, egy barátnőmnek minden ujjára van egy gyűrű, de nem mindig hordja őket. Van, hogy egyet sem, van hogy mindet egyszerre. És van, hogy csak egyet kettőt egyszerre.

De valóban lehet az is, hogy szüleitől kapta, vagy szülinapra vagy ilyesmi.

2011. nov. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet van barátja és eljegyezte. Lehet csak azért hordja mert meg akarja kímélni magát a sok hülyétől aki leszolitja buszon stb helyen. Vagy szimplán csak tetszik neki a gyűrű és szereti hordani.
2011. nov. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebből következtetni butaság:)...Nekem 7 gyűrűm van,mindig hordom őket.
2011. nov. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rémeket látsz.

Én ismerek olyan csajt aki egy ujján hord kettőt :)

szerintem ha sok gyűrű van egy nőn az nem jelenti azt hogy van valakije. Az az elgondolkodtatóbb ha a gyűrűs ujján van egy. De az se 100% hogy el van jegyezve. Csak több rá az esély. Az ilyet általában én körbe szoktam járni vagy meg szoktam kérdezni. Vannak rá módszerek. :D

2011. nov. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Attól függ milyen gyűrű, ha az a hatalom gyűrűje, kezdj el félni a viselőjétől:) Nahh de viccet félre, ez azt jelenti hogy szeret gyűrűt hordani, slussz-passz, ennyi:)
2011. nov. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!