Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy idegesít az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy idegesít az, hogy a barátnőmnek nem én vagyok az első?

Figyelt kérdés
20/F A barátnőmnek előttem már több barátja volt akikkel le is feküdt, nekem viszont ő az első. Nagyon szerelmes vagyok belé és idegesít, hogy más is érintette, csókolta úgy ahogy én és mással is lefeküdt már.
2011. nov. 16. 14:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
33%
nem normalis.. mit érdekel, h kik voltak neki előtted?
2011. nov. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 bánomisén ***** válasza:
77%
Szerintem sem normális a másik múltjára féltékenykedni. Miért nem örülsz annak, hogy most veled van és téged szeret?
2011. nov. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
48%
Meg tudlak érteni, de sajnos ebben a világban már el kell fogadni, hogy csak "használt ruhát" találsz mindenhol.
2011. nov. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 LadyLee ***** válasza:
74%

Gondban lesze 30-40 évesen...


Egyébként a hozzáállásod közelebb van a birtoklási vágyhoz, mint a valódi szerelemhez.

2011. nov. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
69%
Megértelek teljes mértékben.
2011. nov. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Mondjuk az is benne van, hogy többször megemlíti a volt barátait és ez idegesít. nem hasonlítgat de szerintem egy párkapcsolatban nem kellene feljönnie ennek a témának
2011. nov. 16. 15:02
 7/28 anonim ***** válasza:
76%
Azért azt sem mindegy, hogy 3 volt, vagy 30.
2011. nov. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
51%
"használt ruhát"??? te normalis vagy?? az én pasimnak 3 baratnoje volt előttem, de eszembe nem jutna féltékenynek lenni rájuk! mit gondoltal, majd minden lány csak neked tartogatja magát, mert te vagy az uristen?? :DD
2011. nov. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 LadyLee ***** válasza:
54%

"megemlíti a volt barátait "


Ezt én is szoktam - része volt az életének, nem hiszem, hogy teljesen tabuként kellene kezelni, de ha téged ez zavar, akkor ezt nyugodtan mondd meg neki.

2011. nov. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
16%
jajj ne gyerekeskedj már......az én párom 2 exével is jó barátságban van és én is az enyémmel sőt össze is járunk....oka volt a szkításnak most veled van nincs ezen agyalni meg féltékenykedni semmit...vagy ha nagyon nem bírja kis lelked akkor miért nem szűzzel kezdesz... (csak vigyázz múltjuk azért nekik is van)
2011. nov. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!