Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy idegesít az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy idegesít az, hogy a barátnőmnek nem én vagyok az első?

Figyelt kérdés
20/F A barátnőmnek előttem már több barátja volt akikkel le is feküdt, nekem viszont ő az első. Nagyon szerelmes vagyok belé és idegesít, hogy más is érintette, csókolta úgy ahogy én és mással is lefeküdt már.
2011. nov. 16. 14:46
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
85%
és egy párkapcsolat (ami komoly) épp arról (is) szól hogy mindent tudtok a másikról mindent meg tudtok beszélni és nincs tabu téma....
2011. nov. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
15%
Mindig vissza kell térnem a kulcs-zár hasonlatra... ha egy kulcs minden zárat nyit, akkor az egy k*rvajó kulcs... ha viszont egy lakatot minden kulcs kinyit, akkor az szar.
2011. nov. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
85%
Nem normális és aki használt ruhához hasonlít más embert az ne menjen párkapcsolatba!
2011. nov. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
85%

" Mindig vissza kell térnem a kulcs-zár hasonlatra... ha egy kulcs minden zárat nyit, akkor az egy k*rvajó kulcs... ha viszont egy lakatot minden kulcs kinyit, akkor az szar. "



ez marhasag!! a pasik kefélhetnek, a nők meg hordjanak apácaruhát?? bekaphatod.. himsoviniszta állat.. :S

2011. nov. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 bánomisén ***** válasza:
89%

15:11


Ezen az általad idézett mondaton én is mindig elgondolkodom... Jó, keféljenek a pasik, de kivel kefélnek, ha közben a nők nem kefélnek, mert nekik "nem szabad"? :-D

2011. nov. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Nem tehetek róla kicsit idegesít. Nincs belőle egyáltalán probléma a kapcsolatunkban mert ettől nem szeretem kevésbé
2011. nov. 16. 15:18
 17/28 anonim ***** válasza:
89%
hat ez az.. :D de nem én mondtam ezt elsőnek, hanem egy előző válaszoló.. de engem totál kiakaszt, mi nem élvezhetjük az életet, csak a pasik? milyen ősi felfogás ez már? ezt csak a pasik találták ki, h nyugtassák magukat a k.rafik :DD
2011. nov. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
55%
Legyen szűz a házasságig?
2011. nov. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
87%

szerintem nem normális...nem lát a jövőbe, nem tudhatta, h pont rád kellene várnia... amúgy meg ki tudja, lehet, hogy egyszer te is "volt" leszel, te sem látsz a jövőbe, és akkor az utána következő barátnőd már nem lesz neked az első...


ami meg a volt pasi témát illeti, hacsak nem arról áradozik, milyen jó lenne velük ez vagy az, addig nincs belőle probléma...nálunk pl. a párom kb. épp olyan sűrűn hozza fel az exemet mint én, van, hogy rá terelődik a téma valami miatt, de szimplán beszélgetünk róla és nincs belőle semmi

2011. nov. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 bánomisén ***** válasza:
84%
Kérdező, ha ennyire zavar, akkor szakíts vele és keress egy szűz lányt. Erre nincs más megoldás.
2011. nov. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!