Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy idegesít az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy idegesít az, hogy a barátnőmnek nem én vagyok az első?

Figyelt kérdés
20/F A barátnőmnek előttem már több barátja volt akikkel le is feküdt, nekem viszont ő az első. Nagyon szerelmes vagyok belé és idegesít, hogy más is érintette, csókolta úgy ahogy én és mással is lefeküdt már.
2011. nov. 16. 14:46
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. És sokan félreértik a dolgot ahogy észrevettem. Eszembe nem jutna RÁ haragudni emiatt mert ki vagyok én hogy rám kellett volna várni. nevetséges lenne ha úgy gondolnám, hogy meg kellett volna várni úgy, hogy nem is ismert. És mivel 20 éves volt ő, amikor találkoztunk, ebben a korban már nagyon nehéz, szinte lehetetlen lett volna a közelemben szűz lányt találni. Én inkább a sorsra haragszom, hogy nem előbb találkoztunk. Én ezt normális érzésnek tartom. Lehet, hogy én fogalmaztam meg hülyén a kérdést mert én csak sajnálom, hogy nem találkoztunk előbb
2011. nov. 16. 15:36
 22/28 bánomisén ***** válasza:
89%

Kérdező, akkor legközelebb úgy tedd föl a kérdést, hogy: "Normális-e azt éreznem, hogy milyen kár, hogy a barátnőmmel nem találkoztunk előbb?"

Százmillió "igen" lett volna a válasz, és mindenki kifejtette volna, hogy bizony, ha egy ember szerelmes, akkor így érez és ez normális. Meg olvashattál volna saját élményeket is, tök jókat.

Na. :-)

2011. nov. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem a bejáratott nők jobbak.
2011. nov. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
53%
Nem szeretném, ha a feleségemre bárki ujjal mutatna, hogy :"őt is megbasztam". De te tudod...
2011. nov. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
76%
Az előttem szólóval egyetértek, bár finomabban fogalmaznám meg. Elég gusztustalan világot élünk ahhoz, hogy még a kérdező legyen hülyének beállítva.
2011. nov. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2011. nov. 16. 21:11
 27/28 anonim ***** válasza:
Küld el dokihoz nincs-e valami betegsége emiatt!
2011. nov. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%

qkkoló:


Óó, akkor te csak szüzekkel kezdesz? És ha feleségül eszel gy szüzet, majd a szexuális kultúrátok összeférhetetlensége miatt szakítani fogtok, akkor Te fogsz mutogatni rá, hogy "őt is megba*sztam"? Illogikus, amit mondasz.

2011. nov. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!