Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Össze fogom törni a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze fogom törni a barátnőm szívét azzal hogy lecserélem. Nade hogy legyek a lehető legkíméletesebb?

Figyelt kérdés
Szóval a barátnőm nagyon szeret engem,én vagyok neki az első.Nem egy hűha de nem is derogáló vele kézenfogva végigmenni az utcán.Nemrégiben ismerőseim révén összeismerkedtem egy lánnyal aki hát ízé tökre csúcskategória.A dolog már akkor kezdett bonyolódni mikor szex közben már nem is a barátnőmre hanem erre a csajra gondoltam. Ott pecsételődött meg a jelenlegi kapcsolatom sorsa mikor a közös ismerőseim elmondták hogy bejövök ennek a lánynak.Azonban gentleman szeretnék lenni a jelenlegi nőmmel is.Volt már hasonló kérdés hogy"kit válasszak a barátnőm vagy a bombanőt?" de valójában az költői kérdés volt mert akármit válaszoltunk kitartott amelett hogy vált.Én nem kertelek tudom hogy váltani fogok csak a hogyanban kérnék tanácsot.Hogy illik ezt??
2011. nov. 16. 23:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azt ne mondd el neki, hogy van valaki más, maximum, ha rákérdez... Attól még ugyanúgy el tudod mondani, hogy mit érzel. Hogy már nem úgy nézel rá, nem kívánod úgy, valami elmúlt stb.

22/L

2011. nov. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak mondj annyit, hogy nem vagy szerelmes és úgy érzed később sem leszel, ne beszélj a másik lányról. És ne ajánlgasd a barátságodat, az szörnyű...
2011. nov. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Kingaa1 ***** válasza:
50%
Hát való igaz, hogy összetöröd a barátnőd szivét, és elég bunkónak hat ki a kérdés, aztán felfogtam, hogy miről van szó. Foggalmam sincs tulajdonképp hogy mit kellene mondj, tegyél. Én felohznám neki azt a tényt, hogyha az ember a barátnője mellett beleszeret egy másik lányba, az úgy szar ha nem csalja meg, mert egyfolytában arra vágyna, hogy kicsit "belekóstoljon", és ha már másba beletudtál szeretni, akkor az első már nem az igazi, már nem érdekes, viszont biztonságos pont, na te most kb a fél éven belüli pofáraesést hozod magadra, ami ahogy látom nem fog depresszióba vinni, mert egy bombacsajnál benne van, hogy sokat nem tart. És ami először húúú de vagány, az nem biztos hogy a későbbiekben neked jó... oké, hogy mindenki irigykedik rád egy bombanővel az oldaladon, de te jól érzed magad ha csak azt látjék hogy eszed van de szived nincs? (bocsi az utolsó kérdéshez, csak én rávilágitottam a véleményemre)
2011. nov. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se mondd meg, hogy lecseréled. Csak mondd el, hogy már nem az igazi, nem vagy szerelmes stb. Aztán lehetőleg egy ideig ne mászkálj majd előtte az új nőddel...
2011. nov. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Hogy is mondjam, ezt nem illik...

Ha nem szereted, és szabadulni akarsz tőle, akkor nyugodtan, de ez az egyik legundorítóbb dolog amit tenni lehet, férfival/nővel, hogy egy "jobbért" cseréled le!


Hát szerintem, amit megtehetsz, hogy véletlenül sem említed az "új" csajt! Szépen szakítani, hát lehet, ha mindketten elakartok már szakadni!

Minthogy itt ilyen nincs ezért, ne is számíts erre.

Sajnálom szegény lányt...

2011. nov. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
58%
Kérj szünetet. A nők is mindig ezt csinálják... Így még reménykedik, szóval nem egyszerre zúdul rá az egész szomorúság. Persze így tovább húzódik a dolog.
2011. nov. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
mindenképpen legyél őszinte de finoman. ne azzal nyiss hogy "találtam jobbat". kezdheted azzal hogy meg kell beszélnünk egy fontos dolgot. ( ebből már többnyire mindenki tudja hogy szakítás lesz tehát "fel tud készülni lelkiekben") magát a megbeszélést mindenképp szemtől szembe intézd , mondd el hogy a kezdeti láng már kialudt, ellaposodott a kapcsolat és már nem érzed azt mint régen. és jobb lenne mindkettőtöknek ha váltanátok. kicsit közhelyes de így pl lehet aránylag finoman szakítani
2011. nov. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
13%
Tedd talonba a csajod egy kis időre mert ha kiderül, hogy ribanc a másik "márpedig a fullos nők általában azok" akkor még mindig vissza tudod csinálni.
2011. nov. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

én is valahogy így terveztem de tök idétlen így is a szitu.arra gondolok hogy nekem milyen rosszul esne ha engem dobnának ki ilyennel hogy :"kialudt a láng ,nem érzek úgy mint korábban"

ugyanakkor az ámítás bűn.nem vesztegethetem az idejét ha már máshoz vonzódom.a bajt tetézi az is hogy ha valami morbid viccként kiderülne hogy ez a bombanő igazából fiú akkor se lehetne megmenteni a kapcsolatunkat mert ha egyszer jött valaki aki jobban lenyűgözött jöhet többször is csak más.nem áll biztos lábakon a mostani kapcsolatom

2011. nov. 16. 23:41
 10/19 anonim ***** válasza:
73%
Hány éves vagy? Meglepően értelmesen gondolkodsz a kapcsolatokról, szerelemről, igazi ritkaság vagy.
2011. nov. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!