Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MIk a "legjobb", legkíméletese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIk a "legjobb", legkíméletesebb szakító szövegek (fiúval szeretnék szakítani)?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 09:57
 1/6 A kérdező kommentje:
elég rendes és kedves fiú, csak vh nem érzem azt ,amit kellene, és sajnos sokat is dolgozik, és ha szeptemberbe elkezdődik a suli még ennyit se fogunk tudni talizni moint most
2010. júl. 14. 10:00
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ami azt illeti elég sok szakító szöveg van.De!!! szerintem légy őszinte vele és mond el neki az igazat,mivel,ha nem hülye úgy is észreveszi,hogy csak szöveg volt ... és ez a legferebb vele szemben.

Amúgy itt is van néhány szakító szöveg.Ezek nem valami kíméletesek,de mikor volt kíméletes egy szakítás?


Elcsépelt

Tudod, te túl jó vagy hozzám.

Te jobbat érdemelsz!

Az az igazság, hogy túl sok vagy nekem.

Szerintem, egy picit lassítani kellene a kapcsolatunkkal.

Az lenne a legjobb, ha egy kis szünetet tartanánk.

Most nem tudok bevállalni egy komoly kapcsolatot.


„Ego" szövegek

Nem veled van, baj én vagyok a rossz.

Most elég rossz időszakban vagyok, először magammal kéne tisztába jönnöm.

Az a baj, hogy a válásom (szakításom) óta képtelen vagyok normális kapcsolatra.

Ez volt életem legszebb időszaka, de nem tudom tovább folytatni.

"Sajnos nekem az életem úgy alakul, hogy más fontos dolgok vannak az életemben és nem tudok annyit foglalkozni veled amennyit megérdemelnél.


szeretném megvalósítani magam, de ehhez teljes emberre van szükség, ezért most nem tudom elkötelezni magam egy nő mellett sem." (Szinbád)


"Ne haragudj, de én egy szabad sasmadár vagyok. Melletted úgy érzem, mintha a szárnyaimat nyesegetnék... de én még szárnyalni szeretnék!"(Szinbád)


"Szeretném megvalósítani magam, de ehhez teljes emberre van szükség, ezért most nem tudom elkötelezni magam egy férfi mellett sem."


A barátság ürügye

Szerintem legyünk inkább barátok.

Úgy érzem jó barátok lehetnénk.

Egy kapcsolatnak megvan a határa, de egy jó barátság egy egész életen át tart.


Durva változat

Legyünk inkább barátok, de azért néha szexelhetnénk. Nem?

2010. júl. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hány évesek vagytok, és mióta ismeritek egymást?
2010. júl. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondd el neki azt, amit az első kommentedben írtál: tehát az igazat.
2010. júl. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az első válaszoló durva válaszát támogatom. Szerintem ez a legjobb mindkettőtöknek.
2010. júl. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az a legfontosabb,hogy őszinte legyél vele!Ezt megérdemli mindenki.És ne telefonon keresztül,msn-en szakíts vele.Mindenképpen beszélj meg vele egy találkozót.


Szedd össze magad és ott,akkor mondd el neki őszintén,amit itt leírtál.

Ez a legegyszerűbb és a legtisztább dolog.

Nem tudom ez mennyire kíméletes,de legalább őszinte.

15/L

2010. júl. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!