Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres meg?

Figyelt kérdés
Szeretők voltunk/vagyunk már 4 éve. Nem érzünk szerelmet egymás iránt, viszont iszonyatosan erős a szexuális vonzalom kettőnk között. Élvezzük egymás társaságát. Előtte nem kell titkolózni. Megbízunk egymásban és őszinték vagyunk egymással mindíg. Az történt, hogy még Szeptemberben lebukott a felesége előtt amikor egyik éjjel telefonon beszélgettünk. A felesége elhagyta és azóta külön élnek. Azóta viszont nem hívott egyszer sem és a régi telefonszáma sem él már. Vajon miért nem hív? Bánja, hogy "miattam" lebukott vagy kímélni akar talán? Nem akarja tönkretenni az én párkapcsolatomat is? Szerintetek mi lehet az oka, hogy így "elfelejtett" egyik napról a másikra? Nagyon zavar a dolog, mert nekem ő (volt) a legjobb barátom ill. lelkitársam és hiányzik.
2011. nov. 17. 00:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
gondolom most teper a feleség visszaszerzési akciójában.
2011. nov. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Teper a neje után.Ha neked ő a lelki társad és nem a pasid húzd le magad...
2011. nov. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hmmm...3 hónap nagyon sok idő és elgondolkodtató is. Ilyenkor azért kiderül, hogy kinek mennyire fontos a másik is igaziból. :(
2011. nov. 17. 00:58
 4/11 anonim ***** válasza:

de tényleg, hogy lehet, hogy ő a lelkitársad és nem a pasid?


csak kiváncsiságból kérdezem. persze lehet, hogy van ilyen


a kérdésre válaszolva, ha amúgy baráti kapcsolat van köztetek, akkor lehet, hogy kímélni akar,de őszintén szólva szerintem inkább a lelkiismerete ébredt fel a felesége felé most, hogy kitudódtak a dolgok. de ezt tőle kérdezd meg, nem kerested meg?

2011. nov. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom.
2011. nov. 17. 02:05
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, egyszerűen ő az a kivel mindíg önmagam lehetek :) "Mindketten ugyanolyan romlottak vagyunk":) és ez az ami összeköt minket. Nekem egyébként ő volt az első féfi az életemben még anno, de nem szerettem belé, hanem csak egyfajta kötődés alakult ki bennem. Már akkor is házas volt. Lelkiismeretfurdalása? Hát, lehetséges. Kb. 15 éve csalja a feleségét. Örök életében csalta, akivel csak tudta. 4 éve csak velem "állítólag". Azért nem ő a pasim, mert ő idősebb nálam 15 évvel és nem vagyok belé szerelmes. Nem kerestem fel, mert büszkeség bennem is van. Hívni próbáltam, de kivan kapcsolva folyton, valószínüleg számot cserélt.
2011. nov. 17. 02:06
 7/11 anonim ***** válasza:

vagy azért, mert hozzáköltözött a MÁSIK szeretőjéhez, az pedig rövidebb gyeplőn tartja.

Amúgy ismerősökön keresztül vagy közösségi oldaln nem tudod elérni?

2011. nov. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Már úgy vagyok vele, hogy leszarom az egészet. Ha ő nem tud megkeresni én sem fogom. Anno még a szüzességem adtam neki. Megérdemelnék azért annyit, hogy felhív, hogy mivan. Kiderítettem amúgy és most ezerrel nyal a "feleségének"!
2011. nov. 24. 00:16
 9/11 anonim ***** válasza:
aztán sok ész kellett hozzá,hogy kiderítsd azt,ami mindenkinek egyértelmű.
2011. nov. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
akkor ne fáradj, tudom nehéz az, mert hasonló cipőben járok, de ha nem te kellesz, hiába tepersz
2011. nov. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!