Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most szerintetek keressem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szerintetek keressem, vagy ne? Várjak amíg ő keres?

Figyelt kérdés
Párommal egy fősulira járunk. Délelött az iskolában összefutottunk két percre, de közölte velem, hogy elfoglalt, de majd beszélünk. Azt mondtam, hogy oké, és mentem a saját dolgomra, de azóta sem az iskolában, sem sehol máshol nem is láttam, holott suli után együtt szoktunk menni buszmegállóba, de mivel nem találkoztam vele, nem tudtunk megbeszélni, hogy ki mikor végez, így egyedül jöttem haza. Reménykedtem, hogy délután keres, mivel az estéket együtt töltjük, de még csak nem is keresett. Nagyon ideges vagyok. Szerintetek írjak neki/felhívjam? Mert igazából nagyon megvárnám, hogy mi lesz holnap, vagy, hogy magától mikor keresne, de nem tudok megnyugodni.
2011. nov. 9. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel gondolom nem gyerekcipőben jár a kapcsolatotok, egyértelműen felhívnàm.
2011. nov. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne keresd, még ha a falat is kaparod is körömmel!!! Ha nincsen semmi, csak valamiért tényleg elfoglalt, akkor ugye, jobb nem zavarni, hiszen elfoglalt, családi ügy pl. Arra gondolsz, mi van, ha lerázós duma volt?
2011. nov. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is keresném. Valószínű, hogy tényleg el van havazva, vagy van valami gondja, szerintem örülne egy sms-nek.

Nem faggatnám, csak tudatnám vele, hogy hiányzik, gondolok rá, ilyesmi...

2011. nov. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
8%
Hú, de nyomulós lányok vagytok, a másodi vagyok ismét. Akkor szerintetek otthon ül, és várja, hogy a lány hívja? Azért gondolkodjunk már!
2011. nov. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Írj neki egy sms-t,hogy kész a vacsi!
2011. nov. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne keresd! Legyen benned tartás. Különben sem kell a pasikon állandóan lógni. Mutasd meg neki, hogy elvagy te nélküle is. Hidd el,nemsokára eszébe fogsz neki jutni.


27/n

2011. nov. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Àcsi, nem az első pár randin vannak túl, hogy mindig a fiùnak kéne keresnie a lànyt. Nyilvàn azért írta ki a kérdező a kérdést, mert nem megszokott viselkedés ez a pasijàtòl. Èn aggòdnék, hogy akàr baj is történhetett és gondolkodàs nélkül felhívnàm.
2011. nov. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan távol állok a nyomulóstól, mint Makó Jeruzsálemtől. Jól mondod, gondolkozzunk!! Egyértelmű, hogy nem viccből nem keresi, pont ezt írtam én is. Ezért érdemelne meg egy sms-t. (Főleg ha feltételezzük, hogy nem pár hetes kapcsolatról van szó.)

Úgyhogy mielőtt magasröptű, bölcs következtetéseket vonsz le, értelmezd a leírtakat!

2011. nov. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!