Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vissza tudnám hódítani az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza tudnám hódítani az exbarátnőmet?

Figyelt kérdés

Lassan egy hónapja szakított velem egyik pillanatról a másikra... Az okokban nem vagyok biztos, de mivel már korábban is volt vele ilyen, valamennyire hihető... A lényeg hogy nem volt biztos az érzéseiben, úgy érezte elmúlt... De most meg nincs vele rendben valami lelkileg, az msn kiírásai meg a számok amiket hallgat... Lehet hogy csak beképzelem, de mintha hiányoznék neki... Bár akkor válaszolna az smsre...:P

Én még mindig nagyon szeretem, próbálok továbblépni, de mindig eszembe jut valamiről, meg folyton vele álmodok... Semmi mást nem akarok már mint újra vele lenni. Lehet esélyem?


2009. máj. 10. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon aranyos vagy, tetszik, hogy fiú létedre ilyen vagy. Mármint hogy ennyire hiányzik neked, általában a lányok akarják inkább visszahódítani a volt barátjukat. Szerintem mondd el neki ezt, amit itt, hogy mennyire hiányzik neked, egy próbát mindenképp megér.
2009. máj. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég érdekes amit leírtál.Velem is pont ugyanígy szakított az előző barátnőm,elmúlt nála a szerelem.Ha valaki ilyen indokkal szakít veled,attól ne várd hogy visszajöjjön hozzád,ha meg még az smsekre sem válaszol,akkor főleg.És az hogy miket irkál ki msnre,meg milyen számokat hallgat?Gondolom a hangulata nem a legrózsásabb a szakítás után nyilván,lehet azért hallgat olyan zenéket.Az msn kiírásokkal meg nem nagyon érdemes foglalkozni,sokkal ésszerűbb lenne ha nem irkálna msn-re mindenféle kiírást hanem veled beszélne.Én azt javasolom írj rá hogy hogy van mostanság,és finoman kérdezz rá hogy mik ezek a kiírások msnen.De ha az smsedre sem válaszol,sanszos hogy msnen sem fog....Írj rá,hátha menthető még a dolog,ha meg nem,idővel elfelejted,és úgyis fog jönni egy jobb lány hidd el.
2009. máj. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat segítettetek.:) Beszéltem vele de nem nagyon mondja meg mi a baj... Nem adom fel, de félek hogy csak még rosszabbul lesz Ő is... És ha nélkülem boldog akkor nem fogom elrontani a kedvét még jobban...

Tudom hogy majd jön másik, mindenki ezt mondja, és a tuti igazatok is van, csak hát ez az amit nem akarok tudomásul venni...

2009. máj. 10. 18:59
 4/4 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok nem vagy egyedül... mindent meg kell tenni ha őt akarod, nekem mindenki azt mondta keress más lányt, de mikor ezt mondtákmár ideges lettem mert nekem csak az exbnőm kell... szerelmes vagyok belé a mai napig pedig 4 hónapja szakítttunk, de msn-en méág beszélünk mint két haver... néha még veszekszünk is mert én sokat próbálkoztam már, hogy járjunk de ő már nem akar :( hát haver ne add fel semmiképp ha meg olyan lesz az eset mint az enyém reménytelen akkor meghívlak egy felesre ;) na hajrá!!!
2009. máj. 23. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!