Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmnek van pasija, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek van pasija, de nagyon bejön neki egy másik. A fiúk ismerik egymást, ezért nem tudja, hogy kezdjen hozzá megismerkedni a másikkal? A másiknak nagyon bejön a jelek alapján.

Figyelt kérdés
Én tisztességtelennek tartom ezt a dolgot, úgyhogy az én véleményem ebben az esetben nem számított...
2009. máj. 10. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Mondd el nekik,s valoszinü,kereshetsz egy harmadikat..:)
2009. máj. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha végig olvastad volna, akkor látnád hogy nem rólam van szó...
2009. máj. 10. 19:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj ki belőle, mert mindenki rád fog haragudni. A barátnődnek mondd meg, hogy szerinted ez tisztességtelen, és hagyjon békén az ilyen kérdésekkel.
2009. máj. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na jó, de a legjobb barátnőm, és gondoltam hogy itt tudnak elfogulatlan válaszokat adni.
2009. máj. 10. 20:04
 5/10 anonim ***** válasza:

Elfogulatlan választ? Hmmm... Maradj ki belőle! A végén Te leszel a sz@r szemét kurv@... Az lesz a vége, ha beleszólsz...

-Reaper-23/F

2009. máj. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sokan harmadik személyben irnak a saját problémájukrol.Mintha nem is velük történt volna.De ebben a forumban nem a személy a lényeg,hanem a probléma.Mint barátnő,maradj ki belöle.De igy is te leszel carban,ha tudtál rola,ha félrelép:Mert az lesz belőle.
2009. máj. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia,

ha valóban ő a legjobb barátnőd, akkor szerintem megmondhatod neki, hogy ez így tisztességtelen. Szakítson, aztán nyomuljon. És azt is mondd meg neki, hogy ne traktáljon a részletekkel, mert nem támogatod a csalást. Én legalábbis megmondanám neki, hogy ha megcsalja a barátját, én lennék az első, aki szól neki. Mert csalónak nem falazok, és nem vagyok barátnője.

(2. voltam)

2009. máj. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia! Nemrég volt velem is hasonló helyzet, csak én voltam a megcsaló... az én legjobb barátnőm sem díjazta, de végig kiállt mellettem. Nálam is úgy volt, hogy ismerte egymást a 2 srác, de már szakítófélben voltam az akkori barátommal... barátnőm mindig kiállt mellettem teljes mértékben, mindig meghallgatott, segített... Nekem nagyon nem esett volna jól, ha ellenem fodul... ha te ezt teszed, nem vagy igaz barátnő... semmiképp se fuss a pasijához, "beárulni"... az ovodás.

S.

2009. máj. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszadónak: a megcsalás felnőttes viselkedés szerinted?
2009. máj. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jaj, én nem akarok senkinek sem árulkodni, csak kíváncsi lettem volna. Már a kérdésem feltételekor megírtam, hogy ez szerintem tisztességtelen, tehát én nem tennék ilyet, és nem is támogatom az ilyesmit, de a legjobb barátnőm mellett kiállok. Téma lezárva, azt hiszem.
2009. máj. 11. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!