Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Darabolo kérdése:

Szerelmi háromszög?

Figyelt kérdés
A nő nálam dolgozik, nem én vagyok a fönöke, de valamilyen fölérendeltség mégis van. Egyszer másnapos mentem be dolgozni, és csak ketten voltunk bent. Khm... No! Értitek! Pár honapja tart, van párja, nekem is volt, de kidobtam miatta. A nő lassan 2 hónapja "rendezi" az ügyeit hogy mi összeköltözhessünk. Hosszú idő? Várjak még? Megéri?(igen, szeretem)
2011. nov. 17. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szereted tényleg = Megvárod

Szereted, de vannak kétségeid = Vársz még rá

Ha meg csak magadat csapod be azzal, hogy azt mondod hogy szereted = akkor, minek vársz ?


Az emberek sokat hazudnak, de legtöbbet önmaguknak !

2011. nov. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Magamnak nem hazúdok, nem dobtam volna ki egy nálam 8 ével fiatalabb, tündéri, aranyos, szexi, inteligens nőt, ha nem szeretném.
2011. nov. 17. 19:48
 3/9 anonim ***** válasza:

Két pasi szereti a barátnődet, hülye lenne ezt a helyzetet felborítani. :)

Szerintem fél valamitől. Beszélj meg egy határidőt vele. Ha addig nem rendezi az ügyeit, akkor repcsi.

Hacsak nem fogadod el a háromszöget. Másokkal ellentétben én nem ítélem el az ilyen helyzeteket sem.

2011. nov. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Engem viszont irritál a gondolat is hogy hozzá ér. A határidő megvolt.pár napja telt le. " csak még pár nap, ezt és ezt elintézni"
2011. nov. 17. 20:00
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Ha volt határidő és túllépte, akkor elég egyértelmű szerintem, hogy nem akar változtatni a fennálló helyzeten. Csak kiélvezi, ami van. Amúgy, mit kéne még elrendeznie? Nem hiszem, hogy egy kapcsolatot ne lehessen 1 hét alatt lezárni, ha az ember úgy akarja.

Ha most engedsz neki, később is próbálkozni fog ezzel.

2011. nov. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

" csak még pár nap, ezt és ezt elintézni "


Ezt a néhány napot szerintem minden képen várd meg!


Nem hetek, hónapok, vagy éveket mondott, ha viszont a meg hosszabbítást, is eltolná, akkor lapát !

2011. nov. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát majd meglátjuk. Köszönöm a kommenteket. Megvárom. Adok még egy hetet, aztán legfeljebb megint másnaposan megyek dolgozni. Ez a legjobb a fönökségben, senki nem szól érte.
2011. nov. 17. 20:09
 8/9 anonim ***** válasza:
32%
Férfi vagyok és azt kell mondjam, hogy Te is a férfi társadalom gerinctelen és undorító fattya vagy. Remélem egyszer elcsábítják és megkúrják a nődet és megtudod, hogy milyen fájó érzés ha egy harmadik betolja a pofáját a kapcsolatodba!
2011. nov. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves kommentet. Bocs nem lehet az érzéseknek parancsolni, nem fogok senkitől sem bocsánatot kérni, se attól a pasitól aki veri, se tőled. Így alakult, és még egyszer köszönöm a kommentet.
2011. nov. 18. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!