Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi legyen?

Figyelt kérdés

Most lesz a barátommal a második hónapfordulónk. Az elsőre nem vettünk egymásnak semmitsem, úgyhogy most lesz az első alkalom, hogy megajándékozzuk egymást. Szerintetek mit adjak neki? Ti minek örülnétek (elsősorban pasik)?

Kicsit perverzebb dolgokban is benne lennék de inkább valami tárgylagos ajándékot akarok neki adni.

Ja és szerintetek például az aranyosabb dolgok mint egy plüss az mennyire lenne jó?(tudom kcsit fura)


2011. nov. 17. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:

fözzél egy jó vacsit,rendezd be a szobátgyertya kaja..aztána többit adja a hangulat (szerintem egy pasi ezt mindig értékeli)

szívecske párna, vagy sima párna amire vasaltatsz közös képet,vagy a sajátodat,de a plüss is aranyos...stbstb...

2011. nov. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a hónapfordulót nem nagyon kell eltúlozni. Arra ott az évforduló. Nem kell minden hónapban ajándékot venni.
2011. nov. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Közös képet rávasaltatni??? A 2. hónapban még nem kell.
2011. nov. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm minden válaszolónak :D
2011. nov. 17. 19:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is felesleges falhajtást csapni pár hónap miatt, az olyan kis idő. A szívecskémnek én ígyis úgyis veszek ajándékot, ha eszembe jut, nem azért ajándékozom meg, mert kell, hanem mert szeretnék apró örömet okozni neki. Ugyanakkor meg túlzott jelentőséget sem érdemes tulajdonítani semmilyen ajándéknak, úgyis a tetteitekkel, az életetekkel kell megmutatni a másiknak, hogy szereted.
2011. nov. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy hordó sört!Én annak örülnék a legjobban
2011. nov. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!