Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatom, hogy megbízha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy megbízhatok-e egy férfiben vagy sem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,aki most udvarolgat nekem,de nagyon attól tartok,hogy csak ki akar használni.Átlátszó bókokat mond,amik nem lehetnek igazak (például most hirtelen el kezdett érdeklődni olyan dolgok iránt,amik sose érdekelték,de engem tudja,hogy érdekelnek,azt mondja,hogy mindent imád bennem,közben ez még 2 találkozás után nem lehet így),már majdnem lefektetett,de épp megvolt nekem,úgyhogy nem történt meg.Én ezt korainak érzem ennyi idő után egy olyantól,aki komolyan kar valamit...Ugyanakkor jól el tudunk beszélgetni,aranyos dolgai vannak,bár nem hiszem,h összeillünk,mindenesetre kíváncsi volnék,mi az indíttatására arra,hogy udvarolgasson nekem.A lényeg az,hogy nem tudom,mik azok a jelek,amik elárulhatják,hogy valaki csak játszani akar az ember lányával.Milyen árulkodó jelek lehetnek?Szabad-e vele találkozgatnom (persze nem egyedül)?
2011. nov. 17. 20:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Akkor kivel anyáddal? Ha neked bejön az a pasi, pedig bejön ha így írsz róla, akkor mi a kérdés? Ez akkora f*szfejség a csajoktól ez az idióta szöveg, hogy "csak le akar fektetni" mintha az neked fájna...Így senki nem fogja tutira megmondani, hogy mi a szándéka veled. Kérdezd meg tőle és döntsd el te hazudik-e vagy nem.
2011. nov. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

hmm, ezt csak te tudod eldönteni te érzed..

de saját magad megválaszolod a kérdéseket,"Átlátszó bókokat mond","például most hirtelen el kezdett érdeklődni olyan dolgok iránt,amik sose érdekelték,de engem tudja,hogy érdekelnek,azt mondja,hogy mindent imád bennem,,ez még 2 találkozás után nem lehet így"

Ha így érzed akkor minek engedsz neki? :O

"majdnem lefektetett"- most tényleg kérdezel ilyesmit, amikor ilyet engedsz neki de korainak érzed...

Indíték, vagy tényleg megfogtad őt ami vagy igaz vagy nem(ez egy tündérmese, ha igaz ), vagy csak azt akarja mint minden pasi..

én elgondolkoznék a te helyedben....

19L

2011. nov. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mint minden pasi..... úristen de betegek a nők. Az ilyen pasikat görény, szemétládának állítjátok be aztán ha választani kell a könyvmoly jó fiú és a bulizós csajozós között általában az utóbbit választjátok, ja nem utolsó sorban szeretem-viszont meg is van a véleményem azokról a csajokról akik 1-2 randi vagy 1-2 óra után már mindenre hajlandók.
2011. nov. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
már hetek óta rágódom az egészen...kedves első hozzászóló,én személy szerint olyan lány vagyok,aki olyannak adná oda magát,akit nagyon szeret...most nem a szexualitásra akartam kihegyezni a hangsúlyt,hanem arra,h vajon mikor adhat bizalmat valaki a másiknak?amúgy beszélgettem vele már erről,hogy bizonytalan vagyok,de nem akarom teljesen naivnak se feltüntetni előtte magam,meg kiadni magam,nehogy a gyengeségemmel visszaéljen
2011. nov. 17. 20:38
 5/15 A kérdező kommentje:
meg meg is mondtam,hogy nem akarok vele elfeküdni,hisz nincs meg a mély érzelmi háttér
2011. nov. 17. 20:39
 6/15 Darabolo ***** válasza:

Volt hogy az első 3 órában megfektettem egy lányt. Onnantól else váltunk egymástól. Attól a naptól velem élt. Életem legszebb kapcsolata.

És rohadj meg, vagy azért csinálja mert dugni akar, vagy mert kvára szerelmes beléd, a szerelem kialakulhat fél nap alatt is, tudom hihetetlen de igy van. csak akkor tudod meg ha lefekszel vele, ha meg nem érzed magad készen erre, akkor ne csináld. Nem nagy ördöngöség, mindenkinek más az értékrendje és ezt el kell fogadni, úgy a tied mint az enyém.

2011. nov. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
miért kéne megrohadnom?
2011. nov. 17. 20:42
 8/15 Darabolo ***** válasza:

két kommentet irtam egyszerre és nem figyeltem hogy te is ezt kaptad.

De sory.

És TERHES VAGY!

:)

2011. nov. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hogy jön ide,h terhes vagyok?:-)))
2011. nov. 17. 20:51
 10/15 A kérdező kommentje:
gondolom,ezt se nekem írtam
2011. nov. 17. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!