Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatom, hogy megbízha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy megbízhatok-e egy férfiben vagy sem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,aki most udvarolgat nekem,de nagyon attól tartok,hogy csak ki akar használni.Átlátszó bókokat mond,amik nem lehetnek igazak (például most hirtelen el kezdett érdeklődni olyan dolgok iránt,amik sose érdekelték,de engem tudja,hogy érdekelnek,azt mondja,hogy mindent imád bennem,közben ez még 2 találkozás után nem lehet így),már majdnem lefektetett,de épp megvolt nekem,úgyhogy nem történt meg.Én ezt korainak érzem ennyi idő után egy olyantól,aki komolyan kar valamit...Ugyanakkor jól el tudunk beszélgetni,aranyos dolgai vannak,bár nem hiszem,h összeillünk,mindenesetre kíváncsi volnék,mi az indíttatására arra,hogy udvarolgasson nekem.A lényeg az,hogy nem tudom,mik azok a jelek,amik elárulhatják,hogy valaki csak játszani akar az ember lányával.Milyen árulkodó jelek lehetnek?Szabad-e vele találkozgatnom (persze nem egyedül)?
2011. nov. 17. 20:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

sehogy nem jön ide viszont....


Terhes lehetsz.... valószinűűű

2011. nov. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
miért kell ilyen baromságokat írni?az ember komolyan rágódik valamin és erre leoltják vagy nem veszik komolyan,gratulálok,hogy így élitek ki magatokat!!!lehet,hogy szarul vázoltam fel a helyzetet,azt se állítom,hogy én ne lennék hibás,nem fikázom egyáltalán ezt a fiút csak egyszerűen kíváncsi volnék,hogy egy fiú,aki valóban akar valamit egy lánytól,az mit csinál,hogyan udvarol.Nem sok tapasztalatom van ilyen téren.:-(
2011. nov. 17. 20:57
 13/15 anonim ***** válasza:
De ha ennyire zavar kérdező, akkor ne alakíts kapcsoaltot és senki nem fog átb*szni. De az utcára se menj ki és semmi nem fog elütni téged. Hülye felfogás. Be vagy sz*rva az élettől? Alakuljatok és majdm eglátod mit akar a srác. Nem kell az első hónapban szét tenni a lábad.
2011. nov. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Sohasem bízz meg egy férfiban sem!
2011. nov. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

soha ne bízz férfiban soha, soha ne gondolkozz csak tedd szét a lábad hamarabb túl leszel rajta.....


aztán kiderül keres vagy nem :D

2011. nov. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!