Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudjam meg, hogy tetszem-e neki? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy aranyos, kedves, szép lány, 7éve ismerem, nagyon tetszik, de félénk vagyok. Van egy iker testvére, fiú. Hogyan tudjam meg, hogy én is tetszem-e neki vagy nem?
2011. nov. 17. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Beszélgess vele, hívd el kávézni, kirándulni, sétálni.. Nem kell nagy dolgokra gondolni, annyi a lényeg, hogy legyen közös élményetek, és akkor egy idő után észrevehetsz olyan jeleket, amikből kiderül, hogy tetszel-e vagy sem. Ha nincs esélyed, arra gyorsan fény derül.


Bátorság, nincs mit veszíteni!;)


19 F

2011. nov. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"szia. Nincs kedved kávézni délután?"
2011. nov. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. nov. 17. 22:08
 4/8 anonim ***** válasza:

WOW, nekem is van egy ikertesóm fiú... :D

Hívd el.. :D Vagy csak beszélgess vele és térj a témára, ha 7 éve ismered akkor nem lehet belőle gond :)

Remélem nem én vagyok az... :)

2011. nov. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Remélem nem én vagyok az... :)"

Azért ez bíztatóan hangzik...

pfff

2011. nov. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jah XDDDDD
2011. nov. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
menj neki véletlenül xD
2011. nov. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mért ki vagy te? :D
2011. nov. 18. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!